Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Clint napsal:

Hele a kde se píše, že oktavky jsou špičkové a nejkvalitnější vozy? Mě by zajímalo, kde to čteš, když o tom tady stále píšeš... emoji6.png

plno lidí si to myslí, třeba kamarád si koupil passata 4 letého a 5 let ho bude splácet. Tak sem mu říkal, než ho splatí tak se mu to common rail posere :D  

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Pawouk napsal:

Nikdo si tady na tituly nehraje. Ovšem úprava, slovosled a v neposlední řadě gramatika, mají jistou vypovídající hodnotu o inteligenci dotyčného pisatele. Mimo jiné to však také svědčí o tom, že vlastně tady tímto pohrdáš ostatními, když ti nestojí za to si své příspěvky napsat srozumitelně a česky, a ne nějakou hotentotskou hatmatilkou, která zhusta nedává žádný smysl.

:) moc to obcas dost hrotis,clovek sem vetsinou chodi si odpocinout,neco se dozvedet a treba pomoct a ne aby tu resil jestli pise spisovne,a ver ze to o inteligenci nic moc nevypovida spis nad tim nikdo moc nepremysli,kdyby to melo neco vypovidat jak tu lidi pisou tak treba z tvych komentu a reakci by zas vypovidalo ze mas maleho bimbase a zlou zenu treba ale je to proste spatny usudek treba,chce to klid,dat si neco dobryho a uvolnit se :) snad to vemes normalne :D

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nerikam ze se to nekde pise, ale rikam ze si to rada majitelu mysli a ty sis to myslel mozna kdysi take. Ja se priznam ze ja jsem si to myslel. Ze Skoda Octavia je jedno z tech lepsich aut a kam se serou ostatni. Kdyz jsem slysel Hnujdaj, Kia chtelo se mi zvracet a temahle automobilkama jsem uz jen z principu pohrdal. Dnes tomu bude mozna skoro naopak, ne tim, ze bych si myslel jak je Hnujdaj Kia Renault atd. dobrej, ale tim jak Octavia klesla na jejich uroven nebo si proste jen v rade veci neudrzela naskok, ktery mela. Tod vse. Ohrana pisnicka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tu Slivovici jsem mel Zufanek nebo tak nejak. Jedna z nejlepsich co jsem pil. Taky ta cena neni standartne nejnizsi. Ja ji ovsem vyhral. Tedy dobra volba. A protoze toho mas tolik a ja mydlim na tva jatra, tak mi koukej aledpon dve flasky toho vina poslat. Letos se mi sesli jako presenty same Whiskey Jameson atd.


  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Petrrr napsal:

Jo tu Slivovici jsem mel Zufanek nebo tak nejak. Jedna z nejlepsich co jsem pil. Taky ta cena neni standartne nejnizsi. Ja ji ovsem vyhral. Tedy dobra volba. A protoze toho mas tolik a ja mydlim na tva jatra, tak mi koukej aledpon dve flasky toho vina poslat. Letos se mi sesli jako presenty same Whiskey Jameson atd.

 

vsechna slivovica co se prodava v obchode stoji za hovno :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tu Slivovici jsem mel Zufanek nebo tak nejak. Jedna z nejlepsich co jsem pil. Taky ta cena neni standartne nejnizsi. Ja ji ovsem vyhral. Tedy dobra volba. A protoze toho mas tolik a ja mydlim na tva jatra, tak mi koukej aledpon dve flasky toho vina poslat. Letos se mi sesli jako presenty same Whiskey Jameson atd.

Žufánek je starý kamarád. Za tu velkou slivovici jsem dal 300... Nedávno jsem od něj bral limitovanou edici Absinthu a dal jsem za to 1200,-. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Petrrr napsal:

Ja nerikam ze se to nekde pise, ale rikam ze si to rada majitelu mysli a ty sis to myslel mozna kdysi take. Ja se priznam ze ja jsem si to myslel. Ze Skoda Octavia je jedno z tech lepsich aut a kam se serou ostatni. Kdyz jsem slysel Hnujdaj, Kia chtelo se mi zvracet a temahle automobilkama jsem uz jen z principu pohrdal. Dnes tomu bude mozna skoro naopak, ne tim, ze bych si myslel jak je Hnujdaj Kia Renault atd. dobrej, ale tim jak Octavia klesla na jejich uroven nebo si proste jen v rade veci neudrzela naskok, ktery mela. Tod vse. Ohrana pisnicka.

 

No já si to nemyslel :D

Ale nikdy nekoupim korejce, protože pár informací ze zdroje mám, jejich komplikovanost na servis, drahé náhradní díly, mizerný lak atp. No a ve finále se mi nikdy nelíbily.

Já teď auto řešit nehodlám, nebudu utrácet za novější modely, trojka prostě jezdit bude a jestli ne tak ano :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, foxdivemaster napsal:

:) moc to obcas dost hrotis,clovek sem vetsinou chodi si odpocinout,neco se dozvedet a treba pomoct a ne aby tu resil jestli pise spisovne,a ver ze to o inteligenci nic moc nevypovida spis nad tim nikdo moc nepremysli,kdyby to melo neco vypovidat jak tu lidi pisou tak treba z tvych komentu a reakci by zas vypovidalo ze mas maleho bimbase a zlou zenu treba ale je to proste spatny usudek treba,chce to klid,dat si neco dobryho a uvolnit se :) snad to vemes normalne :D

 

 

 

No brácha je hrotič, ale specielně v tomto vlákně je to o něčem jiném - tady se špičkuje často o ničem na úkor druhých, ale vzhledem k tomu, že se známe osobně, tak ve skutečné hospodě spolu v klidu sedíme, kecáme, pomlouváme kdeco a kdekoho a přes "hubu" jsme si nikdy nedali !!

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Clint napsal:

Nene, každý zítřejší návštěvník nového úseku dálnice do Drážďan obdrží zdarma dálniční známku na celý příští rok emoji6.png

 

A když se nepatrnou chvilku zdržíš, tak můžeš počkat na opětovné uzavření:

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/prezident-otevrel-novou-dalnici-d8-neni-jiste-na-jak-dlouho-7723

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Petrrr napsal:

Jinak jsem si udelal predcasneho jeziska a koupil pakovy presovac na espresso. Mame ted co z Vencou na hlavaku pit. Nasypes do toho mletej Standart a to je lahoda. emoji23.png

 

Pákovky za pár korun jsou největší humáč, co si vůbec můžeš koupit. :D Měl sis raději koupit pořádný překapávač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...