Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak mě se ten volant líbí taky,ale za tyhle peníze fakt ne... Chtěl jsem klasické MF z OIII a vzhledem k tomu že bych musel i s bagem zaplatit 5500,- sem rychle vystřízlivěl...

Navíc pokud točíš jednou rukou,stojí to za howno a trochu out je tvrzení že to má rallye auto...tam je úplně jiné točení volantu... To co on udělá jednou otáčkou ty uděláš tři otáčky [emoji6]

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se ten volant líbí taky,ale za tyhle peníze fakt ne... Chtěl jsem klasické MF z OIII a vzhledem k tomu že bych musel i s bagem zaplatit 5500,- sem rychle vystřízlivěl...

Navíc pokud točíš jednou rukou,stojí to za howno a trochu out je tvrzení že to má rallye auto...tam je úplně jiné točení volantu... To co on udělá jednou otáčkou ty uděláš tři otáčky [emoji6]

Rallye auto nikdy nemá placku. A tam musíš dělat přehmaty. To tak f1 a tak mají placky. Je to trend co od nich kopírují aby to vypadalo sportovně.

Jenže u f1 tam opravdu volantem dokola netočís. Takže tam to má účel a význam.

Editováno: , autor: PANCHO
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to měl na OII a bylo to OK ;)

 

Nicméně rád bych ale nejdříve vyřešil to zamykání zadních dveří....a vrzání středové konzole. Ta OIII je tak rozvrzaná, že až hrůza.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak zde termíny na Čaj o páté pro září: (pište jak se komu co hodí, jeden vybereme)

 

ÚT 8/9     Clint, Motos

ST 16/9   Ozi, Clint, Motos, Kokta, Petrrr

PÁ 18/9   Clint

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš proboha z dveřmi?

Počkej na zimu až přezuješ na 16. Hned to všechno přestane.

Já ti nevím ale asi máš opravdu páteční model a nebo tvůj zajížděč byl hovado a vůbec to auto nešetřil mě v autě nic netrápí max když mě synator kope do zad.

No tak konečně jsi se trefil z datumama můžu všechny tři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta středovka nevrzala, ale jak tam dávali construct, tak s tim asi hnuli, nebo to blbě spasovali.

 

Dveře mi sem tam cvakne zámek za jízdy....nevim, prej bud kontakt nějakej, nebo jednotka...jestli nedává falešný signál. Zítra se stavím opět v servisu. Už si se všema pomalu tykám....:)

 

(kdo by šetřil služebáky, holt sleva 170 tis není zadarmo)

 

 

Zatím to jde, záruka ještě 3 roky, tak můžu vesele reklamovat. Akorát mě sere ten čas, co s tím člověk ztratí.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rallye auto nikdy nemá placku. A tam musíš dělat přehmaty. To tak f1 a tak mají placky. Je to trend co od nich kopírují aby to vypadalo sportovně.

Jenže u f1 tam opravdu volantem dokola netočís. Takže tam to má účel a význam.

 

Přesně tak, v běžném autě je to kravina pouze na podivnou nelogickou masírku. Tady jsou k tomu nějaké článečky:

 

http://www.driversweb.cz/clanky/Blog/Znovuvynalezani_kola_hledani_ztraceneho_volantu

 

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/10-modernich-nesmyslu-ktere-se-tise-vkradaji-do-aut/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak zde termíny na Čaj o páté pro září: (pište jak se komu co hodí, jeden vybereme)

 

ÚT 8/9     Clint

ST 16/9   Ozi, Clint

PÁ 18/9   Clint

 

To snad budu vědět až příští týden. Pokud bude škola opět ve středu, tak jedině ten pátek, možná úterý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar piráti tak koukám že Clint zase perlí. ;-)

Mě se teda ten placatej volant moc nelibi ale zase má tu děravou kožku a ta asi bude lepší než ta hladká. Než teda ty díry clint ucpe starou kůži a potem z rukou.

Jo a usnim mazem, holuby z nosu a prdelnim mazem. [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to měl na OII a bylo to OK ;)

Nicméně rád bych ale nejdříve vyřešil to zamykání zadních dveří....a vrzání středové konzole. Ta OIII je tak rozvrzaná, že až hrůza.

Jako proc se divíš. Máš tam tvrdší podvozek.18 kola a České silnice a potom ty Vadi nějaké vrzání.? Bud sis měl koupit třeba Lexuse nebo tam mit normální podvozek a kola a bylo by to jiné. Stejné jezdíš na spotřebu tak k čemu tvrdý podvozek a velký kola. Nebo prostě chceš podvozek. Velký kola ale potom je jasné ze to bude tvrdé a vím více zvuků. Hlavně na našich silnicích. Tak to prostě je.
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj souhlasím jak píše pančo... Pančo tohle já nikdy nepochopím, já měl minule diesela, ale prostě větší kola než 16" sem prostě nechtěl, protože co větší rozměr tak cca rozdíl 0,2-0,3 litru(taky záleží ovšem na pneumatice).... pak mě strádá smysl nafty, ovšem chápu že si udělá radost velkymi koly či podvozky, jeho boj :)

 

u firemní 4X4 mam ten obyč podvozek, 16" kola a nemužu si stěžovat. zase když máš paket pro špatny podvozek, tak se to po dírách houpe jak francouz, to je taky šílený :)... ale zase co mají kolegové obyč 2.0 TDI s tou vlečnou nápravou vzadu, tak to je prostě šílenost. at se na mě nikdo nezlobí, ale tak to je.... i takový divný zvuky jdou zezadu, to mě potvrdil i jeden člen fora, co sem mu kodoval minulej rok jeho 1.6 TDI....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si u AS čekal něco jiného? Obzvláště když zjistili, že tam máš původní a ty toho asi moc nenajezdíš, resp nejezdíš každý den, tak už asi můžou být v prdeli, abych jim nekřivdil. U thálie mi odešli ve 30tis, když to poslední dva roky většinu času stálo. Kamarádovi vydrželi na felícii původní kotouče 300tis  :kol-28: , ale ten jezdil denně Beroun Praha a zpět. Pak dej znamení kolik si vysolil. jen přední nebo i zadní, samo včetně desek ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...