Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já psal proč možná nepřijedu, proč píši možná? Protože nejsem kokta a když to jde vždy rád přijedu. Pravdou je, že pro mě jako neoctaviána jsou stejně řekl bych pro mě zajímavější čaje, je nás méně - stejná parta, kradou se auta a člověk nemusí jezdit v obleku. Grilovací čaj samo nezmeškám, ruský kaviár, losos, býček ze sibiřských stepí si nenechám ujít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto nepsal, předpředposlední čaj je pravda, že jsi nesliboval že přijedeš ale ani jsi neřekl že nepřijedeš, byly jsme tam v očekávání a ty ses na nás vykakal, pamatuji si to, páč jsem něco potřeboval nakódovat a tys nepřijel. Následný čaj ses ukázal, ale nevzal noťase, to už se začal objevovat i Ozi (ten ho měl) a to bylo naposled co jsme Tě viděli. Ale já to chápu, když nemůžeš nemůžeš, te´d to alespoň jasně dáš vědět.  200km dohromady tam i z5 nebo zvlášť, také to nemám blízko proto chápu. Já to mít 100 do Lán. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je stejně lepší, když kóduje Kozák, u Kokty je to trochu sázka do loterie :D  Kokta to dělá pokus omyl a holt někdy se to povede :D  Co Pawouku, pamatuješ ta světla? ;)

No jo, drobná chybička se vloudila, ale byla promptně odstraněna. Až budu mít vzadu LEDky a ne deset žárovek, tak mi to možná ani nebude vadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, 200km je husty, ovsem Kokta vali do Praglu do prace everyday ne? Tedy Caje nejsou 200km. Katdopadne se ho musim zastat. By me zajimalo kdo z vas kdyby to mel 200 nebo i polovic by jezdil pravidelne jako nyni kdyz to mate 30. Nekteri Clint 5km i s cestou do auta at uz do Lan ci do Krusovic co nema na plnou nadrz tezko, pac by musel tankovat pri ceste tam i zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...