Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte, Pawouk ví moc dobře,že když to jde,srazu se nebráním a rád přijdu a pokecám. Mám to k Vám dost daleko,stejně jako Petr a jak víte,jsem většinu roku na služebních cestách trvajících měsíc i víc. Když náhodou nejsem pryč snažím se trávit čas s dětmi a vynahradit jim to,co zanedbávám když jsem pryč. Ani jsem letos neorganisoval sraz v Plzni,prostě jsem zase pryč... Ne všichni máme volno a možnost se sebrat a kdykoli někam jet...

Pawouk,Pancho,Kokta,Ozi nemají dle všeho děti (jestli máte, tak jsem to přehlédl), Ty máš, ale jsi každý den doma,nejsi třeba 3 měsíce od rodiny,navíc to máš za barákem... Nemůžeš podle sebe porovnávat ostatní... Kdyby mě nezajímal club, už bych sem dávno nechodil...

Víceméně s Tebou souhlasím, já třeba jezdím na srazy na úkor rodiny, přesto nečekám, že to bude dělat každý.

Ale aby nepřijela polovina přihlášených, tak to mě fakt nebaví něco zase podnikat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto a tvrde do nich, stojim pri tobe, je videt ze Clint zblbnul uz i Oziho, jestli to takhle bude dal nevim nevim ( pak se divi ze nikdo nechce jezdit na srazy)

Javorovy list podrizne krk medvedovi. [emoji106]

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem vyhrál

cos vyhral???

 

Kokto a tvrde do nich, stojim pri tobe, je videt ze Clint zblbnul uz i Oziho, jestli to takhle bude dal nevim nevim ( pak se divi ze nikdo nechce jezdit na srazy)

Javorovy list podrizne krk medvedovi. [emoji106]

Petre, tak to neni, i Kanada, hraje moc dobre, jen si myslim, ze ti rusaci tam davaj vic srdce podle zapasu co jsem videl. Kazdopadne ocekavam, ze to bude moc pekny hokej a to je hlavni... ;)

I Jarda tedko rika, ze rozhodne brankar a obrana a ze oba tymy jsou na stkoro stejne urovni a hraji ofenzivne...  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...