Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No nemám, zrovna jsme to dneska s Ozim probírali ;)   Jinak ty LEDky v SPZ naprostej luxus, nechápu, jak jsem mohl tak dlouho žít po selsku :D

 

Mrsknul jsem na střechu a kapotu super želvu...to je lesk jako blesk ;)  Manželce hodili vzteklý vrabčáci na auto vajíčko, pěkně se rozprsklo a zasralo auto. Šmejdi....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nemám, zrovna jsme to dneska s Ozim probírali ;)   Jinak ty LEDky v SPZ naprostej luxus, nechápu, jak jsem mohl tak dlouho žít po selsku :D

 

Mrsknul jsem na střechu a kapotu super želvu...to je lesk jako blesk ;)  Manželce hodili vzteklý vrabčáci na auto vajíčko, pěkně se rozprsklo a zasralo auto. Šmejdi....

musis  vsude  ledky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cline, kdyby sis rekl, jedno jsem mel v batohu, jeste nekdo bude chtit placku?

 

Pancho, vsak auto jsem poznal a hned jsem psal, ze to je propaganda Lubose. ;)

Ta holcina je pekna, zrovna jedna z tech, ktere me celkem zaujali. Jakto ze uz u vas nemaka, bych se s ni skamaradil :-)

 

Clint, ledky mit bude, jen rikal, ze to nema prioritu, prej dokud mu to nezacne zrat olej tak na to kasle  :kol-46:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenou motoru roku nic neznamená - celé je to šaškárna, kdy se motory posuzují dle papírových údajů. 1.4 TSI Twincharger léta vyhrával v této anketě cenu ve své třídě a při tom je to nespolehlivý průšvihář. To stejné třeba platí i pro některé motory BMW a dalších výrobců...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...