Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

nemáš lízátko na rapidu, nemáš lesklé znaky, nemáš škoda ventilky, opravdu zrazuješ svojí Česko Německou intergalaktickou spolupráci na společném velkém díle! "20 letku" už jsme překročili ve spolupráci, ted atakujeme už "30letku".

 

takže laskavě to naprav a kup si alespon ventilky: http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-100-110r/disky-poklice-lapace/srouby-krytky-cepicky/ozdobne-kryty-ventilku-kol-skoda-original-4-ks-id:12252.eshop

 

ne hathback je pěknej, i cupra je pěkná. jenom ty nevíš co je pěkného, tak máš rapida.....

 

takhle jezdí teploušský auta dle tebe, teda s řidičem co má koule, takovýhle koule tady z nás nemá ani pirát Motosman!

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to určitě ;) ale i tak bych byl posranej takhle jezdit, já se to nebojím říct. Já vím že ozi  to nepřizná, protože kdo brzdí prohrává a hlavně že když ti to nebrzdilo, tak si málem vletěl do zdi :D

 

hláška dne, motor už měněn :D :D

http://auto.bazos.cz/inzerat/49761123/Skoda-Octavia-Scout-18-TSi-4x4.php

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video super, dost hustá kalba. Kokto nedělám z Rapida to co není, proto na to nic kupovat nebudu i když se jedná o fabrikácké komponenty. A já klidně přiznám, že bych se s ním svezl nebo s kýmkoliv kdo to takhle umí, sám bych se rád i svezl, ale dle svých schopností a možností. Tohle bych nejel ani náhodou, na to se mám docela rád. taky jsem odpozoroval, že za celý okruh zařadil 6ku až na konci na té dlouhé rovince. Už jsem neodpozoroval jestli při podřazování dával meziplyny. 

 

edit. ventilky jsou pěkný, ale proč bych je tam dával, aby mi je někdo ukradl?

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak te´d mi kolega po návratu z dovolené vyprávěl, jak tahal mladý pár z hořícího auta po havárii do stromu. F1. On 19 a ona 17 let. V první chvíli prý myslel, že už jsou lidi venku a že to je jen pára z chladiče a když šel k autu po tom co zastavil tak viděl že uvnitř sedí stále a že se nejedná o chladič ale už o plamínky. Oba v šoku v tom autě, holka jen seděla a koukala a nereagovala, kluk jen řval bolestí (zlomenina stehenní kosti) a taky v šoku. No kolega se modlil aby nikdo vevnitř nebyl, bohužel. Žádné z dveří nešlo otevřít, mezi tím jeho žena se nemohla dovolat kamkoliv páč nebyl signál. Tak kusem dřeva rozbíjel okýnko (hasičák neměl a jako na potvoru kolem nic nebylo, kámen nic). No nějak ho rozbil a sám tahal skrz to okýnko toho kluka ven, který mu moc nepomáhal. Mezi tím se jeho žena až napočtvrté dovolala hasičům apod. To už jel kolem ještě jeden člověk ten mu pomohl vytáhnout tu holku. Hasiči tam byly asi do 7 minut, ale to už auto bylo komplet v plamenech (2 cisterny tam nalili). Tedy o důvod proč mít u sebe toto  a alespoň toto . A naopak o důvod méně proč nemít na autě bezpečnostní fólie Pancho. Tak jsem o nich přemýšlel, ale tohle je přesně ten důvod proč je nemám. Raději přijdu o rádio než abych přišel o život. Hasičák prý mohl v zárodku pomoci ale nemusel dle hasičského vyšetřovatele, stejně tak auto mohlo bouchnout (i když to se prý stává spíš málokdy) a že jim prý jednoznačně zachránil život. Domů přijel v trenkách, protože měl všechny hadry od krve (tak je vyhodil) Později mu volali obou rodiče, brečeli mu do telefonu, že jim zachránil děti. Sám říkal, že vždy doufal, že toto nebude muset nikdy řešit a že se ve svých 65ti letech tohodle dočká nečekal. Ponaučení lepší být připraven alespoň materiálově a vozit sebou to nejnutnější, psychicky se na toto nedá připravit a nikdo neví jak by zareagoval. Bohužel jelo auto v protisměru když kolega zastavoval musel to bourané auto vidět (jelo v jeho směru) a ten řidič nezastavil a nepomohl. Tak že myslete na to a raději už autama nejezděte. (trocha srandy na závěr).

 

Našlo se i novinové vydání ( nebyla to fábie, ale felície) http://hradec.idnes.cz/ridici-pomohli-lidem-z-horiciho-auta-na-trutnovsku-f8o-/hradec-zpravy.aspx?c=A150720_124049_hradec-zpravy_tuu

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...