Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

já nevím co se ti nelíbí na fabii, pawouk je už rozmazlenej!(mě by teda taky do ní nikdo nedostal  :D)

 

Kdyby měla klimatizaci, tak bych se asi na Opla vykašlal - překousnul bych i ten hrozný tříčtvrteční chrochták. Na moje ježdění je totiž rozměrově lépe vyhovující Fabia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otec taky jezdí po městě se superbem, disky sou totálně ohoblovaný, na jedny gumě sou už z boku díry, levej práh totálně odřenej od barvy, zadní nárazník dojebanej. docela mě bylo k breku :(

njn to chápu. maly auta nejsou špatný a ani lehká, co byly před x lety standardem...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supa bych do města nechtěl, to raději MHD.  :kol-28:  Já ve služebáku nic nevozím, maximálně nějaké dokumenty a na to parkování po sídlištích je malé auto lepší. Tak nevím, kdo a proč vybral Astru a ještě k tomu kombík. :kol-32:  Nicméně nabídka přišla a tu jsem neodmítnul, moje jediná podmínka byla nepřítomnost štěnice GPS. Jinak by to auto dostal někdo jiný. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou za rok by to ještě šlo.  :kol-28: 

 

GPS je snad všude ne? Jako u vás ne?
Jinak jak oktavky tak i superby mají velkej rejd kol, takže to je ok
 

Lůza má GPS, management ne. :kol-48:  Bude tam jen GPS, nebo něco podobného, od leasingovky kvůli krádeži. Firemní štěnice ovšem ne. Rejd je mi k ničemu, když ten krám  je moc dlouhý a skoro nikam se nevejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude. Auta vedoucích prostě nejsou kontrolovaná. A i kdyby náhodou, tak je mi to celkem jedno. Až do nedávna jsem to tam měl. A nikdo to nikdy nekontroloval, kromě přímého nadřízeného - nemají na to čas a kapacity. Hlídají se hlavně náklady na myčky a podobné kraviny. A stejně s tím nejezdím mimo svůj rajon. Navíc nás stále chtějí prodat, takže kdoví co bude za pár měsíců. Možná, že i ten koktův francouz, co nemá rejd.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši tak jsem viděl kamarádovu OIII(jedna z prvních), úplně sedřenej lak z myčky, tatální katastrofa! A jen 2roky jezdí do myčky :kol-143:  jinak 2.0TDI pořád šlape perfektně.

 

Ozi jsem zvědavej kdy začnou rozdávat pozvánky 1+2, jinak se zatím regni tady, já mám číslo 374 214 :kol-28: : https://oneplus.net/cz/invites

 

Win10 za dveřma, už se zítra těšim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Léta jsem tam měl Visty, všude jsme na ně slyšel jen nadávky, ale já, jako BFU :kol-28:  jsem s tím neměl za těch asi sedm let žádný problém. Ano, ke konci už to bylo dost pomalé, ale ono už by to také chtělo nový hw. :kol-31: Sedmičky mi na tom starém verglu běží rychleji, ale i tak je to už bída. :kol-28:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je možný, jen že na to skoro všichni nadávali. Firmy je taky většinou vynechaly. Mně to těch sedm let vydrželo bez přeinstalace. Jediné potíže jsem měl jen s Etkou, ta mi to několikrát shodila do modré smrti. Ale vždy se to probralo k životu. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem tez Visty do te doby nez hednou spadly a konec, pak XP do te doby nez spadly a konec. Ted win 7 ve worku 8.1. A oboji good. Asi taky zalezi co se na tom dela. Ja jsem nenarocny uzivatel. V praci mi staci CAD+dalsi 3 profesni nenarocny programy + Office+ internetovy prohlizec. Doma internetovy prohlizec + program na zalohy dat a pinacle Studio. Nic vic nepotrebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...