Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

V práci mám taky W7, proto jsem doma také chtěl to stejné. Oživovat Visty jsem už nechtěl. Office mám taky stejný. Kdo se má pořád učit těm změnám? Jen Firefox v práci nemám vyladěný po svém. Ale ten stejně moc nepoužívám. Všechno je nastavené na IE a na net moc nelezu, taky bych mohl snadno vyletět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr, ja proti Samsung nic nemam. Taky na nich fičím posledních cca 5 let, bohužel jsem jich za tu dobu měl tak 8 protoze nevydrží.

S výdrží delší než dva roky ani nepočítám a s tim do toho jdu. Navíc reklamace v cine u lepších značek nejsou problém. Dokonce bych řekl, že fungují lépe než v Čechách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jako první mi dojde benzín u Thálie, tak ten VIF otestuji na ní. Kdyby začaly z výfuku šlehat zelený plameny a pak to bouchlo, tak ať to neodsere Rapid, i když ten už má 45tis km, zatím co Thále sice o 2 roky starší, ale má jen 35, taky by jí bylo škoda holky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to jen IBIZA, ta jen leští.

 

Jinak jsem si nedávno nainstaloval Appku Pumpdroid a docela dobrá ukazuje ceny pohonných hmot všech benzínek, když si v ní naplánuješ trasu ukazuje ceny míjených benzínek nebo upozorní na nejlevnější apod. Nebo já mám nastaveny v oblíbených asi 4 v mém okolí a jsem v obraze, kde je nejlevnější. Tedy doporučuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...