Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tobě přijde tenhle 4 turbovej motor v dieselu nějak velký obsahově? mě teda ne.  dřív  dělali do Q7 a tuarega ten 10 válec o vykonu 230kw....

 

porsche začalo prodávat nejvíce SUV, u audiny se dost prodávají Q5... všichni chtěj suv :D petr chce americky suv :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny, to je ten tvuj? jinak ty ceny tam jsou pekelne, pritulka ma byt v bile ctvrti - garsonka pred rekonstrukci a cena na prodej 60-80 tisic je podle meho fakt vysmech.. :(

 

To neeee. :kol-28:  Myšleno, že sídlím na Barrandově a že to tudíž na ni mám kousek. :kol-31:

tak to jo, ja si rikal, ze sedis nekde na pumpe a ridis to odtud... :)

 

 

Detenice jsou fakt hodne spatny, to tak proste je s tim se nic nevymysli... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja tam byl asi pred 3 roky a loni znovu.

 

Jedine co tam muze byt zajimave je chovani te obsluhy. Problem je, ze nekteri to davaj, ale maji spoustu brigadniku, kteri nejen ze satne obsluhuji a jeste to chovani neni moc ok.

Dalsi vec je, ze ja tam byl vzdy s prateli a kdyz jsme to zacali trochu davat zpatky, kdyz jsme treba nemeli na stole co pit, tak se manici rozcilovali, ze nejsme nekde na poli, abychom se s nima bavili jako oni s nama...

Jidlo bych rekl spis prumerne nebo podprumerne dobre. Ani jednou se mi nestlo, ze to co jsem si vybral z menu by meli. Pri obou navstevach jsem nakonec musel vybrat neco noveho alespon namisto jednoho chodu.

K piti ja jsem si daval pivo to bylo celkem dobre, ale taky to bylo stylem, ze v nabidce meli tri piva a ve finale dve z nich zrovna dosli.

Zaver, kdyz budes mit kliku na nekoho kdo to dela uz nejakou delsi dobu a obsluhuje te tam, tak super a bude spokojen. Prumerne jidlo a prijemy zazitek je podle me kombinace, ktera je bez rpoblemu ;) Za mejsou spatny, jakmile neco nemaji a opakuje se to je to chyba provozu. Navic i tak je ta uroven dle me klesajici :(

 

 

Hel tedko koukam na autosalon, kde to jezdi? To je na malem mosteckem polgonu? Ja bych si to chtel zkusit sam projet ten okruh ale nejak mimo zaber... ;)

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...