Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

4 tam a 4 zpátky a tady jde o princip. Ušetřím 50kč, projedu 15, tedy stále jsem v plusu a nebudu podporovat drahé, obzvláště když je to jedna síť a ten benzín v Lokti je v podstatě taky z Hájku. Jestli to bylo na 10 min. Jak čuměl když jsem vytáhl ten VIF a začal laborovat, pak při placení se chlubil, že ho v nabídce taky mají kdybych někdy chtěl. Ovšem za 279.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přítomností a budoucností. Čo bolo to bolo, terasky už koukám pouze vpřed, zpátky ani krok. Kdybych počítal amortizaci, tak bych s tím autem raději ani nejezdil. Dle tabulek státu je amortizace 3,70 kč/km, což je docela palba. To mi nevadí, když mi firma proplácí firemní cestu soukromým vozem samozřejmě, tam je to v pořádku.

Ostatně, kdyby Motos do svých nákladu na cestu na dovolenou zahrnul i tu amortizaci, asi by dostal infarkt a nikam by nejel. Pak by ho cesta vyšla na jednu Motos jednotku a to už může letět rovnou pronajatým letadlem. :-)

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se prave vratil z pracovniho vyletu do Choustniku :)

 

i fabia umi jet na spotrebu, jen je to strasna nuda. Prumerna rychlost 60 a celkovy cas v aute pres 4 hodiny, kvuli 300km :(

 

jinak potkal jsem jednu peknou nehodu

post-43796-0-95568700-1438363793_thumb.jpost-43796-0-46601800-1438363810_thumb.j

jeden pekny obytnak, ktery bych jednou chtel - jinak zakladem byl medvidek

post-43796-0-62107300-1438363761_thumb.jpost-43796-0-12795600-1438363775_thumb.jpost-43796-0-42623200-1438363820_thumb.j

a jednu stetku v maserati, ktera projela dve cerveny, predjela me pres tramvajovej pas a jeste hulila v aute

post-43796-0-70484300-1438363838_thumb.j

 

proste paradni vylet...  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j, tak neco... :(

 

jinak dneska jsem zjistil ze muj novej sluzebak stoji od zacatku kvetna na salonu. od vcerejska uz i s 18" kolecky, ktere sem doplacel. Ted se navic ceka na dobehnuti stareho leasingu, ktery konci az na konci srpna, takze to vypada, ze budu jeste mesic navic cekat, nez se zbavim fabie.

Mel jsem dostat octavii uz po puvodnim manikovi, jenze ten pretahl kilometry na operaku tak aby se neplatila moc velka pokuta tak to odnesu ja a budu muset mit jeste mesic Fobii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, dvojka FL

 

koupena jako skladovk na konci listopadu lonskeho roku. kdyz jsem si ji bral (17.6.) mela nalitano 18492km

 

jinak parametrove sockoid, protoze se setrilo a rozhodoval o tom pan co mel XC90 v plne  :kol-46:

1.2 TSI 77kW, bila zakladni

14" plechatrony, 3 raminko PUR, PUR saltra a ruca

manualni klima, Swing, maxidot, predni elektrika a elektricky zrcadla

plnohodnotna rezerva, vyskove stavitelna sesle ridice

 

aktualne nafrceno 22207 s dlouhodobym prumerem 7,5 litru. ;)

ten motor je fajn, je to dynamicke, jede to i pres 200 dle tacho, takze silu to ma, ale v kombinaci s plechatronama fakt spatny... :( strasne moc mi chybi loketka a tempomat s tim mam asi nejvetsi problem. Dalsi vec v aute, ktere je firemni ma byt handsfree, tady to ho taky nema.

No a spotreba je dana vysokou prepravni rychlosti, kdyz s tim clovek je schopen jet 90 dlouhou trasu tak se dostane i pod 5 litru naprosto bez problemu. Dneska otestovano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pinďouři, jak je to s tím termínem Čaje o páté?  Moc se vás nevyjádřilo....

 

Měl sem teď hovor po horké lince s Motosem a samozřejmě už byl vožralej a válel se s asistentkama po stole mezi půlitry....;)  Mluvil jsem i s Panchem, udělal si čas mezi leštěním auta a pak jsem zkoušel kinder Petrrra, ale ten už nebral telefon. Nojo, tak malé děti choděj spát brzy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mts: Myslíš ty beďáry? :D

 

Ozi: no nevim, obě dráhy jsou v užívání. Akorát když fouká východní vítr -  (teplý), tak se lítá ve směru 06 (zrovna dnes koukám také), tedy od jihozápadu (to bude ten Beroun). Protože ale většinou fouká západní studený vítr, létá se obvykle opačně na 24. Tužku mám akorát propisovačku, versatilku a progreso.... ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Motosuv andel ma ty kridla zmuchlany. Ale pekne. A jako pro doplneni informaci, foto zepredu mas?

Clint to uhodl, od 20:30 jsem normalne vytuhnul a jeho horkou linku ani nepostrehl. My co v praci hakujeme jako fretky a pak po praci, pac msm zenu diky nejake chripce vyrazenou z provozu tak jsem se nezastavil. Ani sportku jsem nestihl vsadit. Hold kazdej v praci nekouka na Ramba jako treba ted Clint.

No a dnes jsem podrobneji studival po umyti lak a chtelo by to asi zelvu. Po pohlazeni ma jakoby jehlicky i kdyz na laku nic neni. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...