Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To jsou ti mastnaci co kupuji za par kacek corky z vagonu z MB.

To ja se radeji nekoukam za kolik bych prodal Rapida o porizovaci cene 350 a 2.5 letech s 47tis. km. Sice mi SA vyrazne pomaha se svymi zdrazujicimi akcemi kazdorocnimi a to vyraznymi, presto si myslim bych brecel jako zelva a Rapida bych radeji prodal na nahradni dily bo bych vydelal vice. [emoji1]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj auto od strýčka. Pancho přitáhne pár roštěnek, uděláme pár fotek, jak si strhávaj podprdy a mlaďoši se o půjčení přetrhnou. Jako protiklad vyfotíme majitele hnůjdaye, který nakládá vysmátou babičku.[emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo :D  To by Rádius vzal hnůje s lizpičem, fotku jak mu vochcává přední kolo.

 

Trošku bychom to Hurikánovi poladili, nějaké to lepší AUDIO se subákem (to mají mlaďoši rádi), rychlý pruhy na kapotu, nějaký tuningový nápisy na zadek a do kastlíku šprcky.  A bys viděl, jak by se mlaďoši prali...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci stáhl jsem si TAPATALK, ale nějak nevím vůbec co a jak nastavit abych na forum mohl chodit přes něho... Email se mi nehorázně zasírá zprávama z fora, tak bych rád zkusil tapatalk. Na forum se třeba nedostanu celý víkend, ale na mobilu by to šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši, když na to tak koukám, 11364, 9068, 8928 příspěvků na foru a označení Senior, tak se mi chce blejt :kol-142:  Měla by se vymyslet nějaká další hodnost :kol-138:

No jo, ale to označení není za zásluhy , nýbrž za plkání v tomhle vlákně... by tam měli mít napsáno SPAMER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co konkrétně? Emaily musíš zakázat na foru. Já si nechal jen upozornění na sz a admina.

No já to mám na email protože kliknu a přesměruje mě to přímo na vlákno, nevím jak jinak se to dá nastavit zde na foru, nebo případně ten tapatalk funguje jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téměř stejně. Já na něm jedu 5 fór. Když někdo napíše do vlákna, které sleduji, vyhodí mi ikonku v horní liště. Po kliknutí mě to hodí rovnou na stránku v app. Nebo otevřu app a tam si můžeš vybrat co chceš. vše, nepřečtené, zúčastněné, odebírané. Po otevření mizejí ikonky v horní liště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. TT přebírá nastavení fóra a opačně. V TT si jen nastavíš grafiku, upozornění, kolik postů na stránku a jiné kraviny.

 

 

najdes si tam to konkretni forum a v nem se prihlasis a je to ;)

 

jinak naprosto nahodou jsem dneska nasel nejlepsi rohozky pro Pancha... ;)

http://www.aliexpress.com/store/product/fit-for-skoda-new-2014-octaviayeti-fabia-octavia-rapid-superb-rs-yeti-surrounded-by-large-mat/205550_1707833984.html

 

Takže když mám na foru nastaveno okamžité oznámení na email, tak to přepnu akorát na okamžité oznámení (email odškrtnu a bude to OK po přihlášení do tapatalk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...