Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

třeba někdy jindy, je to docela dálka pro mě a měl sem jiny program. žamberk byl taky super(musíš se tam taky občas bavit i s někym jinym)  :)  pančo je fakt pacient, plachtu na auto :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja trpel pouze prezranim. Az tak ze si ted k veceri davam suchy chleba s mlekem. Maso chvili nechci videt. Stal se ze me Pawouk bezmasy. [emoji1]

Jo Motosi priste musis mit okaucovany lepe ty svestky. Bez tak je tam poslal Kokta. Ty 2stovky bych dal radeji tobe co si nechtel. [emoji1] No nic, doma jsem vyhrabal nejakou fotku tak zitra pofrcim obnovit noty. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už jsem taky doma, musel jsem dokoupit zásoby.

Jinak velké díky za účast a snad jste netrpěli hladem. :-)

rozhodne ne, prvni jidlo sem si dal dnesni obed a vcera cestou domu jsem mel pocit, ze me exploduje bricho... ;)

bylo to fakt super, a jeste jednou moc diky za organizaci motosmanovi

 

Jediné mínus máš maličko za ten člun, co jsi nakonec nenafouknul :)   Chtěli jsme s Pančákem ještě křižovat Vltavu jako starý piráti :)

stejne by ste to tak maximalne potopili vy umelci... :)

 

Ja trpel pouze prezranim. Az tak ze si ted k veceri davam suchy chleba s mlekem. Maso chvili nechci videt. Stal se ze me Pawouk bezmasy. [emoji1]

Jo Motosi priste musis mit okaucovany lepe ty svestky. Bez tak je tam poslal Kokta. Ty 2stovky bych dal radeji tobe co si nechtel. [emoji1] No nic, doma jsem vyhrabal nejakou fotku tak zitra pofrcim obnovit noty. [emoji1]

kde te proboha chytli ty pirate? A tos dostal jen dve kila za proslej ridicak a pustili te dal, jo?

 

1) ferda neni čipař nemá na to ani vybavení, tot vše :) aneb v čr každej děláme vše a tak to dopadá.. nikdo neumí ze své oblasti ani 80-99%.....

to ale on ani nikde nenapsal, napsal to naprosto jasne, ze pouze prehrava soft vykonejsi verzi. To ze jsou jedinci, kteri si to od nej koupi tak jejich boj. Jinak podle me treba upravu na nalezeni pritomnosti chipu bych spis veril ferdovi s ohledem na jeho konexe a moznosti testovani... :)

a neni to zadne zastavani, jen rikam svuj nazor. chip bych uprimne receno po tom co pisou nechtel asi ani od jednoho

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde? Hned u prvni krizovatky jak sjizdis tou cestou necestou od Motose nejdriv jedes do kopce pak z kopce a krizovatka pod kopcem. Na tu vesnici co tu nebudu uvadet. Jj, normalka pustili. Ja nepozbyl opravneni ridit, jen hold skoncila platnost prukazu ktery to doklada. Vsak si me dlouho lustroval. Puvodne chtel jen ridicak, technicak ale kdyz si asi vsiml bez jedineho slova uz to jelo. Vratil se a chtel obcanku a to uz mi bylo podezrele pak donesl dejchak a az pak mi teprve rekl o co go. No nevedel jsem ze ho mam propadlej. Obycejne mam rad vzdy vse v poradku ze i kdyby se rozkrajel nic nenasel. Kolikrat se mi to vyplatilo a nechali me jed bez pokuty kdyz videli ze vse ostatni mam ok, treba kdyz jsem nesvitil jednou jeste v O1 bez dennich atd. Tentokrat jsem mohl jen sluzebnicka se zklopenyma usima. [emoji1] 3/4 roku propadlej ridicak je 3/4 roku propadlej ridicak. [emoji23] A to jezdim denne i na dov atd. Jeste ze jsem nejel nekam do zahranici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, tak si měl trochu pravdu. paní z evidence řidičů mi te´d po telefonu říkala, že mi ten řidičák taky mohli klidně zabavit policajti při té kontrole. Bych pak jel domů na Motosovo Favoritovi a dopadl bych hůře než Clint s HTP.  :kol-28:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska bez ztraty kyticky absolvovana STK s CarCOOLcou, vuz je v naprostem poradku, videl jsem i jak jsou opraveny prahy a parada, i mechanik to chvalil, ze je to suprove udelane. Takze na dva roky mame pokoj a auticko se muze dneska splachnout od bordelu z nejvetsiho (jel jsem v desti), ususit a zaparkovat do teple garaze :)

 

jinak dneska me nastvala ERA, Petre, mel si pravdu, bez jakehokoliv prechoziho infa mi zmenili podminky a musim na ucet posilat 15 mesicne, abych mohl mit ucet zdarma... :( A nejhorsi je, ze nemohu odejit, protoze bych si musel zridit ucet nekde jinde v CSOB group, abych mohl posilat na hypoteku, coz v posledni dobe bohuzel narizuje zakon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...