Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ozi, ty tvoje teorie, že origo brzdy nebrzdi, to se nedá :kol-46:

 

Asi jsi nikdy nejel autem, co nebrzdí. Na běžnou i rychlejší jízdu originál brzdy uplně stačí, neměl jsem nikdy problém v provozu, že by na něco nestačily, ani v krizových situacích, ani při sjíždění Grossglockneru.

 

Už z principu nejsou tyto brzdy dělané na závodění, protože ani RS ( a to asi nechceš slyšet) není závodní auto. A jestliže budeš provozovat tento sport na okruhu, nemůžeš se divit, že brzdy nestačí že....

 

Jinak ta R6, co bude brzy dálnice, je celkem v pohodě na české poměry. Nic mi nekope, nepozoruji kopání do volantu nebo tak podobně. Jsou tam horší úseky a lepší, podle stáří opravy a následného vyježdění náklaďákama. Ovšem jestli jsi po ní jezdil před lety, byl to tankodrom.

 

Podtočený motor nepoužívám, nikdy nejezdím na 1500ot, ale cca 2500. (o tom jsme se bavili, že kolem 1500 to auto nejede, je potřeba se držet nad touto hranicí)

 

 

Kdybych si měl vybrat, jestli OII FL, nebo OIII, vyberu si vždy trojku, je prostě hezčí, modernější, interiér i exteriér. "Kvalita" (pokud se to dá nazvat) je na tom podle mého názoru stejně, jen někde něco ubrali a někde zase něco přidali. I na OII FL jsem řešil mraky pazvuků, že rozebírali i zadní dveře, tapecy, sloupky atd....a měl jsem 15" a 16" kola. Je to prostě potřeba vychytat. Já slyším pazvuk u každého auta, do kterého sednu, a ne jeden mnohdy. Lidem to ale nevadí, nevnímají je. Zrovna minulý týden, nová zafira tourer za 800tis, najeto 50km a ozývalo se toho v interiéru mraky. Když si sedne brácha do mého auta, neslyší nic. Já jo.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi: Uvidíme. Na začátku Kolína je super řezník. Pečený uzený ovar, krkovička, špízy.... 

V Týnci na náměstí taky....

Motos zná místopis ČR podle řeznictví. Já znal zase jednoho, kterému když jsi řekl název nějakého místa v ČR, tak z něj hned vypadlo, jaká hospoda tam je a jaký pivo v ní točí/točili. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motos, no to zni hodne dobre, ja bych si potreboval neco nakoupit musim se podivat co, abych udelal nakup v Bille, nez vyrazim. Kdyby si neco chtel tak ti to muzu vzit taky ;)

 

Clinte:

seriove brzdy pri predjizdeni kolony nejsou pouzitelne, predjedes 2x-3x des do brzd a uz je znat jak vadnou. Ad zavodni auto - RS to neni a nikdy jsem nic takoveho nerekl, jen se nam to porad snazis podsouvat. RS byl proste kompromis mezi zavodnim autem, ktere sem chtel a rodinnym kombikem, ktery jsem v te dobe vyuzil. Proto taky jak si muzou urcite zasveceni vzpomenou na me oznaceni VRS = Velmi Rychly Stehovak.

Ad R6 ano je lepsi, ale houpe a kope jak prase, je to strasne znat kdyz jedes trochu svizneji - 160+ tak uz je to poznat fakt hodne...

a uprimne pokud budu vybirat sluzebni - ano jasny, chci O3, pokud budu vybirat soukrome tak O2 FL v plny a mam jistotu, ze mi to aspon chvilku bude slouzit. Zpracovani je u O2 vyrazne lepsi a kdokoliv s auty dela nebo v nich jezdi namisto aby postlouchal vrzani tak ti rekne to same. Jedine O3 ktere se technologicky hodne pohnulo je podle me RS a to jen diky elektronice.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motos, ok, tak ja si nakoupim jen nejake svacinky a piti, pocital jsem s tim, ze tam vetsinu budu svacit na miste, jen musim jeste nekde cestou znasilnit bankomat jestli da :)

Veceri si dam v patek asi nejakou v mistni obcerstvovne a v sobotu mam taky koupenou vecu :)

 

Clinte ja to chapu, kazdej ma nejakej nazor a nekdo ma auto na jezdeni a nekdo na to aby ho parkoval v servis ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kulatý, 4 ramenný s mulfitunkcí(ještě bych teda chtěl tempomat na volantu) a sem 100% spokojen, tyhle modni vystřelky jako 3 ramenný a placatý, to fakt nepotřebuji :) hlavně že tobě to vyhovuje strejdo Klinte   :kol-47:

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak ale,někdo bude tvrdit jak je to nejlepší za každou cenu... Já třeba k mému podvozku napsal to co je pravda i zápory, ale někdo to vychválí až do nebe a pak to lidem má pomoct při výběru... Ten volant vypadá pěkně a pokud jezdí někdo dálnice,rychlost nebo občas zajede na nákup nebo tak něco,tak to vadit určitě nebude,ale pokud jezdíš denně do práce 30km v serpentinách tak té to začne brzy srát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ten placatý volant i líbí, ale do auta bych ho nechtěl ani zadara - on ten standardní volant není kulatý pro nic za nic. A ani za víc jak sto let výroby automobilů se to nezměnilo a to je už co říct. Takže nějaké momentální výstřelky, které jsou mimo ergonomii, mně v tomto smyslu neuchvátí. Oni si to většinou pořizují lidé, co autům příliš nerozumí a jdou čistě jen po "wow" efektu, či designu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...