Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ozi: Něco jako:

 Rychlost je opojná, riziko láká,

mašina ňáká, teď kolem proletěla,
dej si panáka abys mě potom chtěla,
vůle vyhrávat proniká do těla.

Krajem se rozlejhá motorů řev,
kupředu letí česká krev,
kupředu letí česká krev,
muzika burácí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký obaly? Měl jsem jednou od ATU a asi po dvou oblíkáních a svlíkáních jsem je hodil do kouta a nazdar. Nejlepší igelitovej pytel, je to rychlý a žádný sraní.

Ozi: jasný stručný, výstižný. by mohlo být u podpisu Clintova klubu. :-)

Pawouku: No někde jsem četl, že ty předsazené zábrany jsou náročnější než pevná plošná překážka, menší plocha nárazu atd. V JůEsEj ta jejich organizace zmenšila tu nárazovou plochu snad jen na 30% a až na jedno autu by neprošlo žádné, že prý to více dle statistiky odpovídalo realitě, při střetech se zvěří, stromu, ale i s jinými auty atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak až vyhraju ve sportce, tak to můžeme otestovat, obětuji Rapida, kde bydlíš? Ve smyslu, jestli tvoje sídlo má zděný nebo betonový stěny, abych Ti neprojel do obýváku, i když teda, tebe to zajímá, tak by sis to řídil sám.  :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, když sem měnil u scouta minuly tyden olej tak měl skoro 147000 km... zatím nic od toho nehučí a nic to nedělá. olej a filtr u toho byl měněn už třikrát...

ale je to další problémová věc navíc.

 

bohužel, když soudruzi nedávají na lifta haldex (dělali to chvíli s O1 a 1.8 turbem), tak ať si haldex strčí někam. díky bohu, že u superba lifta to jde. hlavně že do golfa R není problém narvat haldex  :kol-44:

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...