Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

hodně konzervativní design, pro bohatší lidi ve věku kolem 50-60 proč ne, respektive kdo má rád tuhle modu, tak se mu to líbit bude.

proč většina majetnějších lidí má audiny, začalo to tak kolem roku 2005,6, kdy bmw a mergli moc lidí nechtělo...  hold audi ví jak to dělat, stačí si ve střední třídě porovnat octavii a a3, to zpracování je opravdu někde jinde, ale to sem zabrousil trošku jinam...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska po umytí svého mazlika zjistil, ze mi nejakej zmrd udelal skrabanec na strese do folie - uvidime jestli pomuze teplo

 

mezitim tedy pred zitrkem, dneska umyto, navoskovano, vyluxovano a tak :)

a jeste jsem stihl navstevu v ob autodilech a nakup nejakych drobnych doplnku, ktere bohuzel asi nestihnu do zitrka komplet nanomnovat, tak uvidime.

 

jinak v kolik, ze je sraz na belohorske? ve 4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v záruce to je, ale chtěli dělat nejdřív potíže. Tak jsem zavolal importérovi a najednou to na záruku šlo. Jenže, začali dávat nějaký jiný výbojky a servis je prostě nemá skladem. Dokonce se tvářili, že je vidí poprvé v životě. Mlhovky a diody vpředu mám, ale protože vždycky nadávám do kokotů těm, co takhle jezdí, nějak se mi nechce zařadit do stejný fronty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, přesně tohle chci říct ! A u Klokočků mi tvrdili, že se musí sundat i nárazník. Nevím proč, ale byl jsem s tím v Podbořanech, kde jsem byl zatím vždycky spokojenej a tam nic nesundavali. Mechoš měl tu prasklou výbojku za 5 minut venku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u O2 odmontuješ plastovou matku, zvedneš pojistku a vytáhneš zajištovací držák a je to vymalováno... u vw tuším že se musí sundávat fakt nárazník...

 

v návodu to budeš mít nápsáno

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...