Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo ten smartgate. To auto je taky pekna hracka, akorad nevim kdyz nema smartgate jak to vubec muze jezdit. Kdyz to nemuzes propojit se svym smartphonem.

Takovej Pawouk i kdyby to v aute mel tak je mu to prd platne a proc? Protoze on ani nevi jak takovy smartphone vypada, na toz aby nejaky vlastnil. S Nokii 5210 nevim jestli se to spoji pres wifi. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smart co?  :kol-28:  Furt to řeší v sekcích OIII a FIII, pořád jim tam něco nefunguje a dobře jim tak. Sračky na nic, hamouní se na nová auta a pak se diví, že to nefunguje. :kol-28: No na někom se to musí vyzkoušet a odladit. No ne? A ovšem toto, to bude bomba: "Aplikace ŠKODA Motor Sound simuluje zvuk motoru vozu. Simulace funguje na bázi analýzy dat o poloze plynového pedálu nebo otáček motoru. K dispozici jsou tři druhy zvuku motoru." :kol-44:  Vhodné tak pro bandu blbů z FuckBooku.  ŠA by se spíš měla zamyslet nad tím, proč nejde zobrazovat tyto údaje na displeji MaxiDotu - i třeba za nějaký rozumný příplatek.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rolleyes::D

 

Sem se podívejte - Clint pukne, protože ho ve spotřebě v dálničním kalupu předběhne kdejaká Fabia TSI. :doh  Tolik pohádkářů už jsem dlouho neviděl, jako v té sekci. Fotky z palubáku nedá nikdo (proč asi, že?) a když už, tak po ujetí několika málo km.  :kol-44:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smart co? :kol-28: Furt to řeší v sekcích OIII a FIII, pořád jim tam něco nefunguje a dobře jim tak. Sračky na nic, hamouní se na nová auta a pak se diví, že to nefunguje. :kol-28: No na někom se to musí vyzkoušet a odladit. No ne? A ovšem toto, to bude bomba: "Aplikace ŠKODA Motor Sound simuluje zvuk motoru vozu. Simulace funguje na bázi analýzy dat o poloze plynového pedálu nebo otáček motoru. K dispozici jsou tři druhy zvuku motoru." :kol-44: Vhodné tak pro bandu blbů z FuckBooku. ŠA by se spíš měla zamyslet nad tím, proč nejde zobrazovat tyto údaje na displeji MaxiDotu - i třeba za nějaký rozumný příplatek.

Přesně tak, když to umí nějakej PolarFIS+ tak proč to nerozchodí origo jednotka [emoji16]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smart co?  :kol-28:  Furt to řeší v sekcích OIII a FIII, pořád jim tam něco nefunguje a dobře jim tak. Sračky na nic, hamouní se na nová auta a pak se diví, že to nefunguje. :kol-28: No na někom se to musí vyzkoušet a odladit. No ne? A ovšem toto, to bude bomba: "Aplikace ŠKODA Motor Sound simuluje zvuk motoru vozu. Simulace funguje na bázi analýzy dat o poloze plynového pedálu nebo otáček motoru. K dispozici jsou tři druhy zvuku motoru." :kol-44:  Vhodné tak pro bandu blbů z FuckBooku.  ŠA by se spíš měla zamyslet nad tím, proč nejde zobrazovat tyto údaje na displeji MaxiDotu - i třeba za nějaký rozumný příplatek.

Staci koupit PolarFis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR!!!

Na vědomost se dává, že Kokta, náš maskot pirátského klubu dnes má 18.té narozeniny. Konečně bude patřit mezi dospělí a jako důkaz prý shodí vlnu :kol-47:

Jinak vše nejlepší Kokto, ať ti chip jede a motor točí stále v červeném. A ty buď zdráv, prachy Ti nepřeju, těch máš od táty dost.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš a já myslel, že už mu 18 bylo, tak to celou dobu jezdil bez papírů :D :D

 

Tak všechno nejlepší Kokto! ;)

 

 

Včera sem brouzdal po netu a řešil zimáky. Akce budou tak za měsíc, čili ještě počkat. Nicméně už jsem se rozhodl, budou 16ky plecháče a nějaké levnější Nokiany. Ideální cena 3tis na kolo komplet max. Víc do toho cpát nebudu, to si raději koupím něco užitečnějšího ;)  (třeba něco jako byl placatej volant) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ho ja toho Clinta nechapu, divim se, ze investuje aspon do Nokianu a nekoupil nejake Kormorany nebo rovnou protektory - ty jsou prece celorocni tak to staci, hlavne ze jsou levne...  :kol-46:

 

 

 

hlavne kdyz uz chce mit sanky a jezdit bokem, diky uspore na pneu, tak proc tam sakra cpal ten placatej volant se kterym ten smyk ani nezvladne???  :kol-44:

 

 

nj, holt pseudo pirat chrochtakomil vladne klubu. Je na case asi resit jinej gang, kde vladne nekdo kdo ma konzistentni nazor a nesetri na blbostech...  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR!!!

Na vědomost se dává, že Kokta, náš maskot pirátského klubu dnes má 18.té narozeniny. Konečně bude patřit mezi dospělí a jako důkaz prý shodí vlnu :kol-47:

Jinak vše nejlepší Kokto, ať ti chip jede a motor točí stále v červeném. A ty buď zdráv, prachy Ti nepřeju, těch máš od táty dost.  :kol-28:

ja nic ale nemám, je vidět že věříš i facebooku i americe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi: nikdo tě tu nedrží. Pokud se ti tady nelíbí, můžeš si sbalit fidlátka, plechovku a jít zkusit s brejlema ve vlasech štěstí do OC klubu, nebo do Lamba klubu, tam můžeš s nima pak závodit na okruhu ;)  Můžeš jim dělat maskota pro štěstí. To platí pro všechny samozřejmě, nikdo zde není držen násilím.

 

Klub jsem nezakládal s myšlenkou hrát si zde na piráty silnic. Úmyslem bylo sjednotit majitele oktávek, co mají k autu nějaký vztah a s nimi pokecat, sejít se, užít si to. Jedno jestli nafta nebo benzín. Jmenoval se privátní klub, pirátský se stal jen jaksi se slovní nadsázkou.

 

Jinak k těm kolům, je nějaký problém jezdit v zimě na 205/55/R16?   Jezdil jsem celej život na 15" a byl jsem naprosto spokojen, tedy nechápu proč by 16" měly být špatné. Navíc Nokiany nejsou vůbec špatná značka.

Kdyby ALU kola origo Škoda stály 1500 za kus, asi by mi to bylo jedno. Ale dávat 3-4 klacky/ks  za hliniky, co je sůl stejně časem rozežere a ještě navíc hrozí jejich poničení o neviditelné obrubníky v nánosu sněhu, to jsou vyhozené peníze. To mi radost neudělá. Volant mi radost naopak dělá. Tkhle to vidím já. Sám se rozhodnu, do čeho peníze dám a do čeho jsou zbytečně vyhozené, co mi nepřinese nic dalšího k užitku.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím pneu musím s Clintem souhlasit. Jezdí už 4 roky na 16" a není s tím problém,jediný je tak možná v ceně pneu... No ale jinak mám hliníky a to že jsou v horším stavu mě nějak nevadí je to jen o vzhledu a to v zimě nějak netrapi když je všude bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhodou OC je dobré, rozhodně tam je dost lidí v pohodě a není problém ;)

 

kup si co chceš. ono si stejně rozhodlej a nikdy si nenecháš poradit :D, ale bejt tebou bych si koupil 18"zimní pneu a nasadil to na stávající... vyjde tě to levněji.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...