Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Něco pro koktu:

 

Octavia RS třetí generace slaví obrovské úspěchy. V celosvětovém měřítku tvoří provedení RS třináct procent prodejů. Octavii třetí generace v provedení RS uvedla Škoda na trh v červenci roku 2013. Za dva roky jich prodala 57 tisíc.

Od roku 2000 se prodalo přes 163 tisíc Octavií RS všech tří generací. „Od roku 2000 do dneška se v ČR prodalo přes 6 600 RS,“ říká pro iDNES.cz Vítek Pelc ze Škody Auto. „První generace se ročně v Česku prodávalo průměrně 68 kusů, druhé generace kolem 500 kusů ročně. Ve třetí generaci je to ale 2 500 Octavií RS za rok.“

Za prvních osm měsíců letošního roku se v Česku prodalo 1 900 kusů Octavií RS. „Šedesát procent prodejů tvoří varianta kombi a stejný podíl má i naftové provedení,“ dodává Pelc. Čekací lhůta je stejně jako na ostatní provedení Octavie, tedy 12 - 15 týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte ja to chapu, k zimnim sem ti sve rekl a to treba jeden priklad link. Ale to je porad to same jako s placatym volantem. Chapu, ze chces 16ky plech, kup si ty sady treba dve, ale bud chlap a proste to rekni naferovku "Chci 16ky plechy!" a pak si tu z tebe nikdo srandu delat nebude.

Jenze ty tvoje spekulace 18ky hmm, asi jo. Nebo neee, asi neee, stojej moc, dame 17ky. A pak najednou 16ky plechace.

A uprimne, me je fakt jedno na cem budes jezdit, protoze nakonec je to stejne jen tve rozhodnuti. RSo v zime nejezdi od doby co nemusi.

 

A asi posledni vec, nez zmizim, balim auto (tedy vlastne plechovku), fidlatka bohuzel nemam obykle pisu pres klavesnici, brejle jo ty mam, protoze muzu...  :kol-46:

 

 

 

@Pawouk, dneska jezdi sami magori, prot me bafl Focus dneska na sjezdu na Plzen v protismeru...

S temi RS se divim, ze jich neni vic s ohledem na nastavenou cenovou politiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, o 18" kolech jsem na zimu ani neuvažoval, ani nepsal. Jestli nevěříš, zkus pohledat na foru a nenajdeš nic. Jediné, nad čím jsem přemýšlel byly 17" ALU, nebo 16" plech. Tak teď ty 17" vypadly, protože ty co se mi líbí (ne ty co jsi uvedl link - ty jsou hnus), tak stojí dost (tím myslím jen origo Škoda).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U O1 jsem jezdil z origo hlinikama celorocne, prezouval jen gumy. Hlinikace i po 6 letech vypadaly jako nove. Tedy je to kec ze je zere sul atd. A ze musis mit hlinikace primo na zimu. Ani s pneumatikama to prezouvani nic nedelalo. U Nathalky to delam zrovna tak akorad tam mame jen jedny plechace a prezouvame pneu. Taky bez nasledku. Tedy az na plechace, ty jsou zrezle jako prase. To ovsem i u polovinu mladsiho Rapida jde se plechy pouzivaji jen v zime.

Prave jsem sezral hambace maso z Gloobusu kde je svet jeste v poradku. No na Arlovo maso to nema ac za stejnou cenu, nebylo to spatne ale Arlo je Arlo.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se na to kurwa už vyserte... Kup si plechy,pěkný poklice stejně na tom howno záleží... Každopádně já bych si Octu na plechy nedal, za rok budoul zrzavé jak prase a ani poklice to ne zachrání. Já bych osobně koupil starší 16" alu, protože i zašlé alu jsou hezčí, než plecháče s poklicema... Ale každému I ZDE může být u zádele co si na auto dáš, už to ale neřeš te [emoji106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máš řidičský průkaz a mozek taky ne? Jedu tak abych neměl důvod něco takového dělat. Investice do starších alu je naprosto stejná jako do nových plecháčů. Ale jak říkám, je jedno co si koupí na svoje auto, je to stejné jako když si někdo koupí v dnešní době auto s kličkama a zrcátkama bez laku, nebo s kličkama v autě nebo s manuální klimatizací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je nějak "ticho", od té doby co si Clint koupil placatej volant a před tím dehta a teď si chce koupit plecháče a opustil nás Ozi s fidlátky je klub v úpadku. za to můžou určitě Rusáci a uprchlíci. Ještě, že stojím na straně pruhů a hvězd.  :kol-98:

Jinak jsem včera našel na natálce dole nad prahem něco přilepeného, nějakou přiskyřici či co a nešlo to zaboha dolu, pak šlo, ale z kouskem laku. Tedy retuš profi práce započala, ale nic, díky tomu jsem si všiml, že dveře u spodního lemu ( dveře které byly opravovány a lakovány před 4 lety v AS a po roce znova - reklamace opravy laku)  tak jsem koukal, že od spodní hrany dveří nám začíná květena, zatím v podobě změny laku v drsnosti resp hladkosti povrchu a kousek přímo na hraně se odloupl - opět retuš mánie. Tedy pak věřit opravám laku AS a protože je po zárukách i na práci můžu si te´d s těma dveřma políbit kaďák a zaspívat si " Kvete růže, podívej"

 

Viz. foto. manželka jednou parkovala (popředu podélně)  a nějak si nevšimla že tam stojí jiné auto :kol-98:  . Tehdá mi volali záchranku (půl roku staré auto a první kupované jako funglovka), pokoušel se o mě infarkt, málem byl rozvod  :kol-98: . Ale dnes už se na to koukám jinak, je to jen auto a když vidím jak to sjíždí dnes už z linek jako šunky, tak žádnej stres. Stačí mít pojistku.

post-10015-0-79648500-1441262859_thumb.j

post-10015-0-95001300-1441262869_thumb.j

post-10015-0-90576900-1441262878_thumb.j

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zde, to je nádhera, když tu není ten strašnej vlk Kozák s červenou plechovkou, to se najednou dejchá, to je svěží vánek :D :D To jsem ho zlikvidoval, vyřídil co? Zamáznul jsem ho jak mouchu na stole ;)

 

Te´d už si budu moct v klidu koupit to, co si koupit chci a ne jen proto, že mi to někdo vnucuje :D   Takže koupím ty ALU kola na zimu :D Kdo říkal, že chci plecháče???

 

 

 

Kozák psal, že odchází do fóra k Lambu, tam prej nehrozí, že to bude smrdět naftou a budou mu prej rovnocení protivníci :D (a nikdo se mu nebude smát kvůli čínským Raybenům ve vlasech)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koktu právě ano, on je jenom dálniční jezdec.

No kousek u Mohelnic a kousek u Zlína. Vše konci pak v poli :D až prej v příštím století se dostaví. Benzínem to je jiná jízda,Diesel ať si nechaji servisu Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...