Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mám dojem, že jsou nám ty naše kárky souzený na deset let :D  To už ztratí cenu a můžou se i prodat :D...nebo darovat.

 

Nic naplat, za 550 prodat roční auto je umění a realizace rovná se vítězství podobné na okruhu v Monze :D Fordík ti asi není souzený...

 

Jinak k chlapečkovi velká gratulace samozřejmě ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem na Temelíně no... Musel jsem přejet z Dukovan. Clinte ono to nevypadalo kvůli turbíně, resp turbína to dostavila, ale prvotní příčina byla jinde. Nesmíme to nikde zveřejňovat, takže jen řeknu, že první blok měl plánovanou odstávku (nevím jaký byl důvod) a druhý blok se odstavily kvůli kritickému chvění turbosoustrojí z důvodu testů generátoru...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až Hurikán cenu vyrovná s Oziho karkulkou, tak se to prodá :D :D

 

Tak ono je to pochopitelné, že prodej vázne, chápu to já, chápe to Hurikán, ale snad to nebude tak beznadějné.

 

nejlepší zákazníci jsou ti, co řeknou: "ale pane, to nemá navigaci"  Co s tím uděláte? :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono, koupit funglovku a prodavat ji po 2 letech, jak vime je nejprodelenejsi moznost. S tim je treba se hold smirit, ze auto behem prvnich 3 let ztrati nejvic hodnotu. Ono, kdyby to byl dehet tak by to asi bylo prodejnejsi. TDI sen Clinta a kazdeho Cecha. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že nebylo, aut je jako much. Jak už jsem to jednou popisoval, za půl mega si každej (tedy kdo je má) už koupí raději auto nové, třeba méně vybavenou oktávku, ale dalko spíš kindera nebo fábku a ještě uštřej. Nebo Hnůje. Oktávky kupují převážně firmy a ty potřebují odpočet DPH a v tom je další problém. Nafta versus benzín - tam asi už pak ano, nafta je prodejnější.

 

Menší problém může být, že RS-o chce specifická část zájemců a když už, tak raději v naftě než benzínu. Další problém může být, že se lidé do jetých RS bojí jít z důvodu, že s ním předchozí majitel lítal a huntoval v domění, že se toho za rok stejně zbaví.  No aposlední problém v chudé výbavě Hurikánovy rakety :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych vedel ze jsou dneska Kabaty (cesky psano), tak jsem Vas mohl pozvat. Do letnan mam permici zadaco. Sklidim burcak ze zahradniho stolku a jdu spat ;)

Ps Praha uz rudne v letnanech :D

Co mate zase proti Ozakovi?

A co na chude RS? Ja osobne radsi chudy RS v benzinu, nez naftu v eleganci (nafte bych se obloukem vyhnul, ty wifikundace co do toho dnes davaj...). A auto bez metalizy je auto jen na pul. Oktavku v eleganci jsem mel a byl to magnet na zlodeje. A jeste v nafte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapečci, nezapomeňte na středu 16. září, na náš sraz v Krušárně, kdo nemůže jet, tak ať přijede a vysvětlí nám to osobně ;)

Tak me nikdo nezval, co mam lepsi auto nez mistni strojvedouci....

hoši já o5 nepojedu, pak vám přivezu i dalšího člena rodiny a bude to chlapeček :kol-28:

Tak dneska to zase nedopadlo, příjde mi že se jel podívat jen na barvu :kol-46:

A vis aspon s kym to mas?

vypadá to že složím nevratnou zálohu na jiné auto a budu doufat že se do měsíce prodá, hold risk je zisk a nebo si naseru na hlavu!!

btw cenu mám 540 už

A co kupujes? Za kolik jsi prodaval predtim?

Deti jsou hold metla lidstva, jak to prijde na svet, uz se prodava RS a kupuje socialni Rapid pro zenu a citigo (v lepsim pripade) pro muze :D

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twl Radius, to fakt čekáš, že tě budeme osobně zvát? Nestačí ti, že sem hodím termín a kdo chce, tak ten snad přijede, nebo ne?

 

Jinak furt lepší bílá oktávka v naftě, než ten tvůj lacinej HNůj....šuplik pro buzíčky, holčičky a vyjebaný čivavy

 

Takže pro příště, na moji oktu nešahej, jsem s ní spokojenější než s tim podělanym olejo- benzínem.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cekal bych ze me nekdo pozve. Kazdej nema porad cas chodit na forum.

Clinte, kdybys toho hnoje nekdy alespon mel, tak by se alespon dalo rict ze vis co pises. Nahodou to auto laciny vubec nebylo. Bylo pekne drahy, ale nemusej se platit marze nemcum za kazdej sroubek a igelitak, tak Skodovakum pripadaji ostatni auta lacina. Kdyby se to dalo obhajit kvalitou aspon...

Clinte ja ti na ni nesaham, jeste by mi zustala samo otviraci klika v ruce ;). Nahodou, ta 1.8 po vybrusu motoru bude jeste 10 let litat.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš těžké Radiusi - Clint vysypal majlant za předražený šmejd (což škodovka nic jiného v podstatě v poslední době není) a nechce si to přiznat, tak tu tvrdí, jak je s tímto poruchovým stavem spokojen. Tys koupil údajný šmejd, který na rozdíl od toho Clintova (který stojí v servisu skoro každý týden s novou závadou), jezdí do servisu jen jednou ročně na výměnu oleje. Pravda bolí a málokdo má na to, si přiznat, že se mýlí. A tak to tady v Čechistánu chodí.  :kol-28:  

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: Tak tragické to se škodovkou není. Opravdu větší procento závad vykazují stále korejské automobilky, dražší díly, servis (přímo od prodejce Hnůje) a nekvalitní - slabý  lak (tam to mám z první ruky, přímo od šéfa lakovny).

 

Samozřejmě jde o štěstí na kus. Já nemohu zatím stále říct, že mám poruchové auto, stejné a větší množství závad jsem řešil na O1, S1 a OII. (O1 a O2 byly nové)

 

V podstatě řeším druhou závadu, která znemožňuje ovládat a řídit vozidlo (tedy jeho funkce) a nějaké to vrzání, to už se řešilo v jiných vláknech. Vržou a praskají i Mercedesy. A závady? Serou se i BMW, to ty víš dobře.

Takže ve finále máš v něčem pravdu, dnes se kvalitní auta nedělají a asi není co koupit, ale zase Škoda a VW stále paří k těm rozumnějším volbám koupě, s ohledem na materiály, vzhled a ovládání vozidla (užitná hodnota samozřejmě také). A zatím si stojím.

 

 

Jestli se mi to bude samozřejmě rozesírat dál, nemohu říct. Může a nemusí. OII se mi taky srala v záruce a pak ještě víc po záruce.

 

Takže jestli ano, koupím asi japonce, tam se říká, že jsou celkem OK. Nemám s ním ještě zkušenost.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...