Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Povetsinou ho na ty dalnici uvidisdost dlouho dopredu, i kdyz leti dve kila... Pokud ne, nesledujes zrcatka. Jsem asi debil, ale snazim se jezdit tak, aby ten co predjizdi nemusel kvuli me zpomalovat. Ale asi je to prezitek, vykaslu se na to, tady je to zbytecny milodar, delat neco pro ty ostatni...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je, každej na tebe taky kašle a strčí ti to tam do levého. Jestli je vidět, to záleží na situaci, jak moc v levém je za tebou dalších aut a jak mu uhýbají. Také se někdy nedá jeho rychlost dobře odhadnout, zejména, když letí jako blázen. Zrcátka bohužel sleduji víc než je zdrávo, někkdy si říkám, že až příliš (hlavně to středové) Pak to odvádí pozornost, co se děje před autem...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne budem koukat jen dopředu, dozadu nemusíme, jezdit budeme 90 a nafta je nejlepší.

Sorry Clinte už si fakt asi nemáme co říct, protoze ty názor ani argument někoho jiného slyšet nechceš.

Díky kluci bylo me tu s vámi fajn, ale naše cesty se rozjíždějí . Mějte se dobře, ať vam auta jezdí, nevrzou a potkáváte vic slušných řidičů než lemplu.

P.S.: nemusíte na me reagovat, toto byl muj poslední post a návštěva v tomto tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XJohnyX: Když někdo letí za mnou dvě kila v levém a já jedu v levém tempomat 140 a předjíždím pět aut v pravém na dálnici za sebou, tak nevidím sebemenší důvod měnit rychlost či uhýbat do pravého, abych to prase pustil. Když chce lítat 200, tak ať si vybere prázdnou dálnici. A´t si počká, já ukončím předjíždění a odsunu se do pravého.

jojo souhlas, přece aby sis náhodou neobrzdil brzdy a nemusel zbytečně zrychlovat znova vid,ještě by se ti zvýšila spotřeba :D :D  :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povetsinou ho na ty dalnici uvidisdost dlouho dopredu, i kdyz leti dve kila... Pokud ne, nesledujes zrcatka. Jsem asi debil, ale snazim se jezdit tak, aby ten co predjizdi nemusel kvuli me zpomalovat. Ale asi je to prezitek, vykaslu se na to, tady je to zbytecny milodar, delat neco pro ty ostatni...

Když někdo leti po "dalnici" dvě kila v dnešním přehuštěnem provozu a ještě na dvouprodovce a blika na tebe když jedeš 140 a předjiždiš 3 kamiony tak je to u mne hovado co nema na cestě co dělat.Ohrožuje tim nejen sebe ale i ostatni.A takovych arogantich debilu co si mysli že jen jim patři silnice potkavam denně dost.Až se někde vymlati tak pak maji malinkou dušičku a jaci to byli před tim namachrovani borci se silnyma řečma...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když někdo leti po "dalnici" dvě kila v dnešním přehuštěnem provozu a ještě na dvouprodovce a blika na tebe když jedeš 140 a předjiždiš 3 kamiony tak je to u mne hovado co nema na cestě co dělat.Ohrožuje tim nejen sebe ale i ostatni.A takovych arogantich debilu co si mysli že jen jim patři silnice potkavam denně dost.Až se někde vymlati tak pak maji malinkou dušičku a jaci to byli před tim namachrovani borci se silnyma řečma...

Ano, souhlasim s tim vyblikavanim, kdyz nemas kam uhnout, ale taky se to da resit. Nicnene mi prijde, ze v tyhle republice se desne rozmohlo to, ze rychle jedouci ridic je v podstate naprosty vrah. Nerikam, rychlost je nebezpecna, ale jde o uroven ridicskych schopnosti. Spousta lidi se tu honosi tim, buh vi jak nejezdi bezpecne, dle predpisu a ostatni. Prijde krizova situace a oni zjisti, ze i ta jejich predpisova rychlost je pro ne zcela za jejich limity. Nicmene tady nikoho nezajima to jak umi narod jezdi, porad se bude masirovat jen tema "rychlost", pac se na tom da solidne vyvarit...
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto a proč je dobrá? protože Japonec.

 

Já s Clintem souhlasím a souhlasím i s Johnym. Záleží totiž hodně na situaci a nedá se paušalizovat. Pokud vidím z dálky, že se za mnou někdo řítí výrazně rychleji než jedu já a mám možnost uhnout, uhnu ( už i z důvodu že to třeba může být magor, ať si raději jede). Pokud ovšem usoudím, že uhnutí a vmačkáváni se mezi kamiony nebo jiná auta by bylo za zvýšeného rizika ohrožení nebo omezení mě či ostatních tak neuhnu. Nelze vždy uhnout za každou cenu, né každý taky má 250 koňové auto, aby zrychlil co by dub a uhnul. Ano na druhou stranu když já jedu někdy rychleji. A nějakej děda začne předjíždet ve své Pandě kamion a vím, že rychleji než 110 mu to nejede, tak hold na něj nebudu hned blikat a troubit a počkám. Tomu se taky jinak říká tolerance.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné, co mě štve jsou kamióny, které předjíždějí, ale zastaví je omezovač na 90km/h a tak jedou pitomci vedle sebe....Tohle tedy nemusím. Blokují pak po dlouhou dobu levý pruh a ani jeden nemá v úmyslu s tím něco udělat. Předjížděný kamion se brzdit nenamáhá, aby mu umožnil předjetí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm japoncům: Už neplatí rčení "japonec nakonec", auta to jsou kvalitní, to bezesporu. Ale mají problém s dřívější  korozí, nejsou stavěná na naše podmínky. To ovšem nás trápit moc nemusí, co prodáváme auta každé tři roky. Druhej problém je, že šetří na plechách, mají prostě papírové plechy. Všimneš si toho třeba na Mazdě 6, nebo pětce SUV, za jízdy se jim klepe kapota větrem, doslova plandá ve větru. Navíc si zákazníci stěžují na horší odhlučnění (třeba Mazda 6).

Nicméně ono se to s těm plechy nepřehání ani u koncernu, stačí zatlačit na střeše a prohýbá se to pod hadrem. Ale plandající kapoty, to jsem u koncernu nezpozoroval. Někdo si myslí, že je to drobnost, ale za jízdy to ruší. To mohu potvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Ozimu se naposledy vrátím. Nebudu do nekonečna snášet jeho věčné narážky na naftu, jak jezdím pomalu a jak ty motory nejedou. Nenavážel jsem se do něj, ale on do mě. Rovněž už nechci poslouchat po desáté historku, jak v práci dostal mizerně vybavené auto a jak mohl mít RS 230 v plné výbavě za stejné prachy. Zrovna tak mě nebaví poslouchat jeho hrdinské činy, jak závodí na dálnicích, jak lítá po okreskách, jak jsou všichni debilové, jak ostatní jezdí neskutečně pomalu a jak mu TDI strašně žere, víc jak jeho RS-o.

 

Takže až se zklidní a vyrovná sám se sebou, rád ho tu zase uvidím, pokud on bude chtít. Jsme tu sice "jedna parta" a něco člověk skousne, ale nejde to do nekonečna.

 

Club jsem navíc nezakládal proto, aby se tu lidi vytahovali svými pirátskými kousky a ještě na to byli hrdí (viz. jeho předchozí příspěvek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sorry, ale tohle je opravdu v Cesku typicky. Lidi absolutne nerespektujou, ze nekdo hodla jet rychleji. Drzi se v levem pruhu. Proc by zrychlovali ze sveho tempa udavaneho tempomatem a kazili si spotrebu, vzdyt ten za mnou si pocka, stejne tu nema co jezdit rychleji nez 130... Ano tohle mi jako demence prijde. Osobne nikoho nenutim, aby jezdil rychle, ale uvolnovat levy jizdni pruh by opravdu mohli

 

 

XJohnyX: Když někdo letí za mnou dvě kila v levém a já jedu v levém tempomat 140 a předjíždím pět aut v pravém na dálnici za sebou, tak nevidím sebemenší důvod měnit rychlost či uhýbat do pravého, abych to prase pustil. Když chce lítat 200, tak ať si vybere prázdnou dálnici. A´t si počká, já ukončím předjíždění a odsunu se do pravého.

 

 

Jo to je, každej na tebe taky kašle a strčí ti to tam do levého. Jestli je vidět, to záleží na situaci, jak moc v levém je za tebou dalších aut a jak mu uhýbají. Také se někdy nedá jeho rychlost dobře odhadnout, zejména, když letí jako blázen. Zrcátka bohužel sleduji víc než je zdrávo, někkdy si říkám, že až příliš (hlavně to středové) Pak to odvádí pozornost, co se děje před autem...

 

Ale chlapci...

Já se taky řadím k těm, kteří většinou rychlejšímu uhnou ALE : pokud předjíždím více aut za sebou (na dálnici) a někde zezadu přiletí nějakej rychlík, tak to vytlačím max. na 150-160 a víc mě nezajímá ! Učit předpisy nikoho nebudu, ale pokud je nedodržuje nemá u mě respekt - zkuste si jezdit podle předpisů a sami uvidíte kolik neurotiků tu mezi námi je.

Viděl jsem už několik mrtvých na silnici a není to pěknej pohled. Kdyby se každý choval tak jak má...

Obráceně mě vadí někdo, kdo mi tam vjede a jede sotva 110 (na dálnici) a nemíní se potom pakovat do pravého pruhu . Pokud nezvládá rychlejší jízdu (v rámci předpisů) tak se nemá cpát do levého když tam někdo je.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte a Ty se učíš dodržovat předpisy ?

Anebo je tvůj boleslavský stroj poněkud slabší s dechem ?

 

Já jen, že jsi se tu dřív vychvaloval jak proháníš se svým TSI nafťáky 200 kilometrovou rychlostí  a jak Tě štvou ty pomalejší....

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...