Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

já myslím prakticky, když potřebuji kufr, tak si půjčim sprintera s korbou nebo trandáka a mám pořádnej prostor a ne tyhle vaše kombajny kam stejně dáš hovno oproti tamtomu...

 

aha, takže A6 avant má více místa vpředu jo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A6 ma vice mista na zadnich sedackach - mysleno prostor nad hlavou, coz pro me je treba problem v Lift supu, Mondeu, Passatu i A6 - vzadu si proste nemuzu normalne sednout.

 

a dalsi vec ja mam moznost pujcit si dodavku jen na jihu v Praze je to problem, musim to resit vetsinou nejak pres ruku a je to takove slozite. Do kombika dam vse co potrebuju - gauc, stul, kuchynskou linku, plovouci podlahu na dve mistnosti - ano to vse jsem odvozil zlatym kombikem. A nerikam, ze to potrebuju vozit porad, nepotrebuju, ale me se proste libi kombi jak designove, tak tim, ze je praktictejsi nez lift.

 

A nema cenu o tom polemizovat - nekdo ma rad vdolky jiny holky, nekdo lifty, druhy kombi :kol-46:

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se taky líbí combi, prostě jen vzhledově, možná kdyby měl člověk na nějaké opravdu elegantní auto, tak by tohle neřešil, ale já v některých combíkach vidím optickou velikost a tím si tak nějak možná v koutku duše dokazuju, že mám pořádné auto. Když se podívám na vedle sebe stojící mou combi a vedle služební sedan, prostě se mi zdá, že combi je větší,robusnější,elegantnější... Kufr to má stejnej, dokonce i ten kočár sem do služebáku v pohodě nasoukal a když sem potřeboval dát bednu s hračkama, prostě sem povolil plato a nechal ho na věcech... Ano combi je u Octavie opravdu kvůli kufru nesmysl brát, ale prostě to tak jak píše Ozi někdo má. navíc každej říká, že combi je rychlejší a poslušnější, než sedan (je to ve spoustě testů potvrzeno), sice to nejsou nějaké enormní rozdíly ale je to jedno z plusů pro combi  :kol-28:

 

 

Jinak ta RS6 je dobrá bestie, ale líbí se mi pořád víc v combi... jenom nevim, kdo by ten 10V živil, nedělala se náhodou i nějaká slabší verze V6???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

logana bych bral max na stavbu jako sluzebak na prevoz materialu a lidi. Ne jako rodinne auto. Vsak Dacie dava celych 6 let na neproreziveni karoserie. on evidentne uz prorezivel tak at reklamuje a ted uvidi. odpovi mu ze zaruka se vztahuje na neproreziveni zevnitr ven. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby mi tedko nabidl nekdo logana nebo thalii za nejake rozumne penize tak jako daily car do prahy bych se tomu vubec nebranil. Kamarad ma starou thalii, jeste po kroupach a je naprosto happy, i kdyz to necha odemceny tak mu nikdy nic z auta nezmizelo a nikdy mu ji nevykradli - proste idealni dailyna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...