Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

to je moje... však sem ho vytroubil, ať se naučej používat oranžovy majáky, směrovky a on ukazovat rukou STOP. a ještě chce lézt pod kola... asi si neváží svého života.

v ulici vždy tady jezdí jak prasata v 2130, kdy už třeba plno lidí chce spát...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš za kameru? Něco chci do auta, ale nějak pořád nevim, jakou abych s tim neměl moc práce. 

 

Počkej, teď sem si všiml, že to je 2 roky starý video  :kol-31: to jsi ho vyhrabal kde po takovej době  :kol-28:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rolbař mě to napojil na spínánou větev u osvětlení ze stropu, takže když auto zamkneš tak zhasnou světla i kamera, kamera má ještě svoji baterku takže to uloží a pohoda...

chce to rychlejší karttu třeba tohle alespon: http://www.alza.cz/kingston-micro-secure-digital-micro-sd-16gb-class-10-d156622.htm

ideálně tohle: http://www.alza.cz/sandisk-micro-sdhc-16gb-extreme-class-10-sd-adapter-d504137.htm

a naformátovat na FAT a co největší alokaci, tzn 8192...

http://levnealarmy.cz/eshop/bezpecne-cestovani/cerne-skrinky/miniaturni-video-zaznamove-zarizeni-do-automobilu-s-vysokou-kvalitou-obrazu.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys to měl napevno nalepené na skle? To je dost nepraktický ne... Koukám že to má i zástrčku do zapalovače, takže to funguje i tak, že se to zapne po zapojení do zapalovače a nahrává dokud to nevytáhneš?

 

Rozměrově je pěkná, žádná plácačka, video taky není špatné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.alza.cz/mio-mivue-358-eeu-d375328.htm
http://www.palmpc.cz/micro-sd-pametova-karta-transcend-32gb-class-10/

 

Ta se ale asi tak pěkně pod zrcátko neschová jako ta koktovo, mám jí vedle zrcátka. 32Gb kartu v ní mám rychlejší a 8h záznamu. Tedy jí mám napojenou do zapalovače, ale koupil jsem si USB mini rozbočovač a USB napájecí kabel k ní, protože ten origo doutník je velkej jako hovado. No a v podstatě jí nevypínám, běží pořád, občas na víkend jí vypnu když vím, že nepojedu dva dny nikam. Máš ale pravdu že zapalovač je nonstop napájenej a v něčem je to výhoda a v něčem nevýhoda v souvislosti s kamerou.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprčic se rozhasilo písmo, jinak jak udělám tu alkoaci? To je někde v nabídce při formátování? Jinak kabel mi od ní vede pěkně schovanej a vidět je jen zastrčený USB v zapalovači, na tom mám hozený hadrový pouzdro od slunečních brejlí. No a kameru nevyndavám, páč jde tak těžce odcvaknout, že na to prdím. Když se na to totiž nikdo nezaměří, tak jí nevidí. Dokonce ani v servisu si jí nevšimli, až když měli vše udělané a chtěli auto přeparkovat, tak až ve vnitř. Dobré u téhle kamery je, že jde vypnout automaticky display, tak že ona ač se jeví jako vypnutá, tak klidně nahrává, bliká tam jen kontrolka červená, což se ale jeví jako standby režim u člověka co to neví.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tu alokaci najdes pri formatovani...

 

Neda mi to a musim se zeptat na ostrikovace u OII. Vy tam jako mate ten zpetny ventil? Ja ho tam teda nemam a je to presne jako u toho Rapida. Prvni sekundu nic nestrika a ani sterace nestiraji. Malinko me to se*e...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný že tam je, vždycky je prodleva, než čerpadlo vyvine tlak, ale u mě je to ani ne vteřinu v létě a cca vteřinu v zimě. Hlavně se ti to jeví jako dlouhá doba proto, že taky chvíli trvá, než se ti od trysky dostane voda na sklo (pocitově to je zlomek vteřiny, ale prodleva to je) a stěrač začne stírat se spožděním, protože logicky musí počkat, než se voda dostane na sklo aby nemazal bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím zmáčknout a držet, po 2s začne stříkat a spustí se stěrače. Pokud ovšem jen brnknu páčku a hned jí pustím, stěrače začnou stírad hned bez ostřiku. U O1 jsem jen brnknul do páčky a hodilo to hned cák na sklo a jen s lehounkým zpožděním stěrače.  To byste museli zažít. zmáčkneš a napočítáš jednadvacet, dvaadvacet a pak se něco děje.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LucasCZ:

- brácha má pořád ještě Felicii combi a teda hned mu to nestříká, ale jinak bych se nedivil, když nádržka na vodu byla mnohem blíž s čerpadlem oproti Octavii, kde je nádobka dole v blatníku a od čerpadla to vede o dost dál k tryskam než u Felicie

 

Petrrr:

- když zapneš stěrač, tak funguje hned i u Octavie, stejně tak, jako je tam malá prodleva cca 1s při držení ostřikování, jen pocitově u Rapida kvůli absenci ventilu ti to trvá cca jednou tak dlouho

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, u nasi Felicie to urcite strika mnohem driv.. Kdyby zalezelo na delce hadicky, tak by zadni ostrikovac strikal mnohem pozdeji nez predni. Ale takto to neni, takze v delce hadicky problem nebude. Proc by taky byl, kapalina je nestlacitelna. (Ano, muzeme se bavit o tom, o kolik se hadicka tlakem roztahne a ze delsi hadicka znamena vetsi treni, ale to urcite veliky vliv nema. Viz ostrikovac zadniho skla.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, i u mě zadní stěrač stříká hned. No zase u mě to má výhodu, když vždycky steče voda zpět do nádobky, alespoň se mi nemůže stát, že mi zamrzne voda v hadičkách, třeba hned pod tryskama. Člověk si musí najít positivum i když to nebude pravda  :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...