Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kapitane, kdyby vsichni zdrhli makat do zahranici za EUchechtaky , tak jak by to tady vypadalo. Tedy az budes delat to co delas treba v Decine a nebo az budes delat to co delas tam kde delas a budes tam i bydlet a zit s celou rodinou tak pak mi prijd rict jak se Ti vede. Budes pak rad za Citigo v zakladu. [emoji23] A jeste hakovat pro chrochtaky z Nizozemska co uz ani tu svou rec poradne neumi. Ani varit neumi. Samy polotovary. Proto jsi tak hubenej [emoji23]

Takže až zruší tvůj obor v ČR tak zůstaneš sedět doma? Ano pro Děčín jsem taky pracoval ale stejně jezdil po Evropě. A tady jedna dietní večeře jen ta Plzeň chybí :-( polotovary ja nejím.:-)post-92365-0-56913200-1456777505_thumb.j
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Stringo chtel jsem napsat ze tam davaji lisky dobrou noc, ale to vypada na to ze i ty lisky chciply hned po tech psech. [emoji23] Jak casto tam projede auto? Hadam 2x do mesice. Jednou kdyz jedes ty do prace a po druhy kdyz jedes z ni. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapitane, tak jeste ze se stravujes po cesku. Doufam ze je to tam ucis. Jsou to v podstate chudaci. Napul Nemci, napul Anglani. Ac primorskej stat, tak ani rybu neumi udelat. Co trochu umi tak syry. A ty kytky.

Jo sem tam je nechám olíznout příbor. S tím trochu umi sýry jsi přehnal protože ty jsou nejlepší u nás sýr snad ani nekoupíš protože to je umělá hmota co se jen tak tváří a tulipány ať si strčej tam co máš škodovku.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Stringo chtel jsem napsat ze tam davaji lisky dobrou noc, ale to vypada na to ze i ty lisky chciply hned po tech psech. [emoji23] Jak casto tam projede auto? Hadam 2x do mesice. Jednou kdyz jedes ty do prace a po druhy kdyz jedes z ni. [emoji23]

Tak večer už skoro nic nejezdí, přes den je tu celkem živo [emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...