Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já třeba vůbec nechápu, proč se ty emise dělají. A když už, tak proč takhle "debilním a agresivním" způsobem. Dneska jsou v autě samá čidla, ať mi nikdo netvrdí, že by se nedal udělat test jinak. Jsme zůstali někde 25 let zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je vidět, je to nutné zpřísnit, hlavně ve východoevropských guberniích, kde je zvykem podvádět. Původní záměr byl údajně takový, že po úspěšném načtení paměti závad motoru (bez závad) a úspěšné proběhlém readiness codu, se již nic měřit nebude.  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však dám příklad, tejden před STK mě pojdou u naftáku žhaviče. servis mě je vymění vymaže veškery chyby. tak pojedu na stk, najedu pár km a oni mě z ní vyhodí, protože mě servis smazal chyby :D takže před STK povině najedeš třeba 500km :D

 

no chci vidět jestli dotáhnou velikost(checksum) řidicí jednotky proti čiptuningu na motoru. jestli od všech automobilek to ziskáji, což si myslím že automobilky nebudou časem proti.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty víš vše nejlépe no :) každopádně chci vidět jak si STK nakoupí do července potřebné vybavení a za rok budou zase kupovat něco jiného.  pokud měníš EGR nebo cokoliv, tak je lepší smazat vše.

nejdřív to začalo tou samolepkou emisí do měřícího protokolu od emisí, to má taky smysl velký :D

 

TUV listy u nás nefungují, to asi řešit už tuplem nikdy nebudou... takže řidiči co si chtějí přestavět auto, tak to vlastně dělají furt "nelegálně"...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, vy tady resite kraviny a ja pritom umiram s rymickou a bolistkou v krku jako krava. Doufam ze mi prijedete na pohreb. Alespon jednou vy za mnou a ne ja k vam. Do rakve mi dejte sud kofoly, pekac kolinek skrabku simply clever se servisni knizkou.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen to ne. To by bylo spis za trest. Ale maly model v meritku 1:43 RAM 1500 v cerne barve ve vybave Laramie by jste mi dat mohli misto minci na obe oci. Preci nepojedu na druhy brech s Charonem nejakou posranou kocabkou, ale povezu se v RAMce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou přestavbou to vidím podobně. Nechápu, proč tedy může někdo prodávat díly které u nás nemůžu normálně namontovat!!! Já si koupil podvozek s homologací pro EU a teď nakonec to vlastně na autě asi mít nesmíme, když to není v TP a tam mi to nikdo bez přezkoušení TUV nenapíše... Je to na hlavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodávat si každý může co chce. Je pouze na tobě, jak ty díly využiješ. To stejné platí pro čip. Auto je v nějaké konfiguraci schváleno pro provoz, čipem to měníš a můžeš to dokonce změnit tak výrazně, že třeba nemusí být dostačující brzdy pro daný výkon. Když se ti to nelíbí, navštiv svého poslance - oni tvoří legislativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, vy tady resite kraviny a ja pritom umiram s rymickou a bolistkou v krku jako krava. Doufam ze mi prijedete na pohreb. Alespon jednou vy za mnou a ne ja k vam. Do rakve mi dejte sud kofoly, pekac kolinek skrabku simply clever se servisni knizkou.

Vidíš to,furt tady pindáš na kvalitu a životnost těch našich mazlíčků a nakonec tě ta tvoje plechovka přežije.

P.S:

Zem je studená,jednou za tebou přijdu,budeš nám tu chybět,Petrrr odpočívej v klidu.

:-)

Editováno: , autor: Sanek81
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se mu přijdu na hrob vychcat, na šutr napíšu jméno azbukou a do hlíny mu zapíchnu ruskou vlajku :D :D To se bude ještě hodně obracet, ale nic už s tím neudělá :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...