Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Takže teď můžeme v pohodě "mejt Petrrrovi prdel", bude zaměstnán jako Pawouk na 24 hodin denně, ale za desetinovej plat :D :D   A to se kurva vyplatí. Do teďka jsem si myslel, že člověk pracuje pro peníze, ale ve Varech je to všechno jinak. Jemu stačí slíbit, že bude dělat "skoro ředitele" a ani nemusí mít maturitu a umět dobře česky :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej nastoupil do nové práce v kvádru a na zádech měl americkou vlajku. Nechává si prej říkat inženýr KinderObama a krémem na boty si pomazal trochu ksicht ;)

Fousy neschodil, manželka mu totiž řekla, že je to moc sexy. Myslela ale to lechtání mezi stehnama, což Petrrr nepochopil :D Prej včera nevečeřel, ani ráno nesnídal, aby mu nevypadla vana z kalhot....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První co prej udělal bylo, že svůj francouzskej ultra lowcost postavil vedle Mercedesa generálního ředitele přímo před vchodem. Vrátnému dal pět korun na pivo za otevření dveří, na které čekal pět minut a klepal nervózně deštníkem do skla. Nechal si pak od uklízečky urovnat kravatu a hadrem na nádobí přeblejsknout mokasíny. Nástup do skladu prej bude až po vstupním bezpečnostním školení a získání ŘP na ještěrku. ;)  

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem, že z toho i stojí tobě :D :D

Kdybych byl dima vcas, tak i snad jo :D

Rádio, jaký kolony? Já nikde nečekal. Musíš znát Prahu.

Jinak za chvilku na Nově o povinných zimních gumách v létě.

Prahu znam, proto jsem jel 25km jen 50min! Staly vsechny zkratky, na vrtulnik setrim uz 4 roky, ve vzduchu to zatim lita.

Foceno na tajne zkratce, nevim jak se o ni lidi domakli, musel me nekdo sledovat, tam jezdim jen tak 3x rocne, kdyz i krtek v díře stoji.

post-12637-1459515734,7169_thumb.jpg

petře :flus flus flus poplivat pro štěstí at se zítra zadaří [emoji14]alec2:

A mas treba i na tu Oktavku.

petře nemaž si med kolem huby lépe už bylo tet už bude jenom huře.

mě taky čeká v dohledné době změna a vidím to jen černě a proto nebudu překvapen. :o

Kupujes Superba 3?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi volal Petrrr z nové práce, říkal, že začíná od devíti dopoledne (tzv. pražský čas) a končí kolem sedmé večer. Dostal kancelář v suterénu se světlíkem, kam plivou chodci přes takovou železnou mříž. Dříve to prej byla šatna instalatérů, takže plechová skříň šla pryč a zůstal jen dřevěný stůl se starou skříní, co má utržené madlo na otvírání a podepřenou jednu nohu šanonem. Svítit musí celej den, u stropu má jednu šedesátku žárovku a obrovskou vrtuli ventilátoru. K dispozici má 55 letou plnoštíhlou sekretářku s deseti prsteny na rukou a zlatým řetízkem na kotníku, co už prej vystřídala 8 šéfů - taky rádoby vedoucích. Nikdo nevydržel víc jak několik měsíců. Petrrrovi říká macku a on jí vyká. Už mu nabídla údajně tykání, ale Petrrr jí řekl, že podřízeným netyká, aby měli respekt. Taky měla hubu špinavou od čokolády, kterou prej ustavičně pojídá.

Ředitel se prej podíval na jeho skořápku, se kterou přijel a doporučil mu, aby parkoval za rohem, kde jsou kontejnery na tříděný odpad a není tam vidět z ulice, ani z oken firmy.

Co se týče peněz, tak na zkušební dobu má prej 12 tis čistého + 10% prémie (tzv. západočeský plat), ale po zkušební době mu prej dva tisíce přidají, ale musí makat a splňovat termíny odevzdávání grafů a tabulek. Současně mu nařídili, že má předložit plán úspor na tento rok, čili jak uspořit, zefektivnit práci a snížit počet skladníků.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je vidět, rozhodl se dělat kariéru ve stylu Pawouka, ten už taky řediteluje a na srazu poučoval Petrrra, jak se to dělá a jaké to má výhody. Petrrr si všechno zapisoval a jak je vidět, k něčemu to bude. Hlavně Petrrra zajímalo, jak dosáhnout našeho pražského platu za málo práce, bohužel se zdá, že ve Varech a okolí je vše obráceně. Malý plat a hodně práce :kol-48: Nástup do práce byl ryze americký a odchod z práce bude ryze západočeský :D

Takhle si nevydělá ani na nového Kindera....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Jsem fakt zvědavej co z něho vypadne. Vůbec mu nezávidím. Já měnil práci po 24 letech.

Uděláme výjezdní zasedaní, ať vidí rodinu. [emoji16]

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není umění dobře pracovat, ale práci dobře přerozdělit.

Kdo nic nedělá, nemá co pokazit. Kdo nic nepokazí, bývá odměněn. Kdo bývá odměněn, bývá povýšen.

Kdo se hodně ptá, hodně se toho dozví. Třeba, že má padáka. [emoji12]

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Im Back. Clinte, v podstate ani nevis jak nejsi tak uplne od pravdy [emoji1] .

Hodili me na mesic do kanclu tedy spis kopirmistnosti. Nez odejde kolegyne, kterou mam nahradit ve vodarske skupine. Kdyz prisli s podpisem smlouvy, mel jsem o 2tis nizsi vymer nez co bylo dohodnuto pred 3 mesici pri pohovoru. A tim ze jsem odloucen od ostatnich tak se tam obcas citim jen jako vzduch. Neni kdo by poradil v kdecem atd. Jsem proste zatim jen cizi clovek a diky samostatnemu mistu se to mesic asi o moc nezmeni..V cem vas tady ovsem potesim je ze maji za sluzebni auta 2 nove F3. To mi pripomina ze parkovat budu muset na ulici pac pager od brany uz nemaji a budu si muset pockat az ho vyfasuji od te odchazejici kolegyne.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes odpocivam po narocnem dnu. Protoze jsem v kopi mistnosti s relativne drahymi stroji, celou projekci maji pod alarmem, tak na me cumi kamera. [emoji23] Takovej bonus na zacatek.

Protoze pri provadeni videl ze jsem si vsiml a buh vi jak jsem se u toho tvaril, tak hned zacal sam, ze to tak maji kvuli tomu ze kdyz spusti falesnej alarm aby se mohli z domova presvedcit jestli jde jen o falesnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...