Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak dnes vylet do Plzenske ZOO a ac nerad, musim konstatovat, ze nic moc. Prostredi sice pekne, ale to hlavni a to zvirata zejmena ta nejoblibenejso nic moc navic daleko o lidi. Jeden lev, jeden hroch. No Ziraf bylo alespon vice a opice taky nic moc. Vse v porovnani jak tomu bylo pred x lety. Navic restaurace jen o fast foodu. No jeste ze tam maji nedaleko Globus, kde je svet jeste v poradku.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera najel 120km na mašině, ale kolem šesté už byla zima. Jo teď jsem king, samice mávají, chlapi uznale kejvají hlavou, jsem to já, co jedu na pořádném stroji s obsahem 1300 cm3 ;)   To by Petrrr chtěl, ale neumí řídit ani Simsona :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, pokud to využiješ, proč ne. A kolik takových je? Já jsem doposud nepochopil značné využívání SUV v městském provozu. Obvykle sedí za volantem nějaká ženská, která má ovšem problém s odhadem velikosti auta, se zaparkováním, nebo couváním a přesto se s takovou pikslou cpe do města. :kol-32:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K nicemu. Takove kombi je praktictejsi. A kdyz bych potreboval auto do terenu tak predchozi Nissan X-trail, Toyota Landctruiser, Mitsubishi Pajero atd. Proste jeste auta s zebrinovym ramem. A ne tyhle kosmetinky krabice co se do nich vejde mene nez do kombi, vetsi pneu, vetsi spotreba, vetsi provozni naklady vubec aby byl clovek cool. Takove hezke reseni co je rozumne jeste je Subaru Outback. Nafoukle vyvysene kombi.

Odeslano postovnim holubem jmenem Pepik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...