Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vy jste vocasove. Na penize a praci seru. Staci ze je kde bydlet, ze je co jist a s cim jezdit a pak za co studovat u deti ( coz je hodne daleko) Stringo ty si mladsi a mas taky 2 deti. Clint je starej koren a jemu uz bude muset opravdu pomahat soused z IS.

[emoji23]

Jo jo,t o máš pravdu... ale já třeba na nové auto nemám a nejspíš mít ani nebudu v dohledné době (nejen na funglovkz, ale ani na mírně ojeté)... jdeme od výplaty k výplatě, takže úplně v klidu, jak bych si to představoval, to není...ale prckomyši jsou zdravé a to je nejdůležitější [emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo ale to je o prioritach a rikam to furt. Nemas na mírne ojete auto? Jakto? Mirne (berme s humorem, urcite po dedovy, co s ni nejezdil) jeta oktavka, 5 let, 150tis stoji kolem 250tis. Nova Dacie v nafte vyjde na 296tis tusim a bavime se o Loganu MCV. Nebo je libo prejete Bavo sedmickove rady? 15 let stare, 300tis na tachaci za 160tis a v plynu. Muzes mit nove, muzes mit jete a muzes mit prejete. Otazka je, jak moc veris pouzitemu zbozi. V cechackove bych rozhodne jetymu autu neveril a pokud to neni pres zname, tak bych ojetinu nechtel. Max rocni a doufat ze nemá 100tis nalitano a ze to nebyla totalka a ze vydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řeším teď úplně jiné věci (hypotéka, děti, manželka na mateřské) ...ne nemám na žádné jiné auto a je pravda, že jsem mohl jezdit v nových autech a být sám... ale to není všechno, sice jezdím ve starém autě ale děti jsou děti a dětský smích je k nezaplacení, ať si každý říká co chce...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řeším teď úplně jiné věci (hypotéka, děti, manželka na mateřské) ...ne nemám na žádné jiné auto a je pravda, že jsem mohl jezdit v nových autech a být sám... ale to není všechno, sice jezdím ve starém autě ale děti jsou děti a dětský smích je k nezaplacení, ať si každý říká co chce...

však to bylo myšleno jako ironie, jinak pravda :) ale víkendovku to chce s RWD pohonem.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řeším teď úplně jiné věci (hypotéka, děti, manželka na mateřské) ...ne nemám na žádné jiné auto a je pravda, že jsem mohl jezdit v nových autech a být sám... ale to není všechno, sice jezdím ve starém autě ale děti jsou děti a dětský smích je k nezaplacení, ať si každý říká co chce...

Tak na detsky smich si nemusis pořizovat deti, staci bydlet v kralikarne - panelak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na hovno. ;-)

Jsou 2 směry, jak to řešit.

1. Přes povinnou výbavu se dostanu na zrušenou vyhlášku 30/2001 a v ní je stará norma.

2. Řidič musí při výkonu svých povinností nosit doplňky podle útvaru chodců a od nich se dostane na novou normu.

Pokud to vemu doslovně, tak v povinné výbavě musí být stará, ale při nošení nová.

To pouze za předpokladu, že nová vyhl nahrazuje 30ku. A když ve vyhl o povinné výbavě ten odkaz na 30ku je vlastně na novou vyhl.

[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...