Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No jo Stringo, pokud uvadis za priklad svou manzelku tak se nedivim. Vsichni to tak nemaji. Stejne jako ze vsichni doma nekoukaji s manzelkou na Ordinace a pouta atd. [emoji1]

Jinak co myslis ze je toto forum, je to v podstate stejne nebo obdobne jako ten FB. Rade lidem by taky prislo ze se zde resi jen hovadiny. Opravdu vyuzitelne informace tak 10%. Tedy toto tady je v blede modrem takovy maly FB tematicky zamereni na auta. Tod vse. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se pleteš (máš stejný názor jako moje manželka) fórum je cíleně vyhledávaná komunita za účelem většinou sdílených informací o nějaké konkrétní věci (auta, motorky, móda, dovolená,blablabla...) FB je veřejný portál pro vsechny lidí na světě, každý může vidět všechno (kdo trochu rozumí a ví co jak nastavit, tak pouze skoro všechno) a to je rozdíl... ale to Facebookovým otrokům nikdo nevysvětlí...

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni pravda, i na FB jsem soucasti uzavrene komunity treba kolem zbrani kam nemaji vsichni pristup. Je to proste jen o prioritach a zpusobu vyuziti kazdeho. Pokud nekdo chce tlachat o pi.ovinach na FB a ma s kym je to jeho vec. Kdyz nekdo nechce, nemusi. To koho si tam oznacis za pratele je take jen na kazdem. Nechci se zastavat a tvrdit ze FB je nejlepsi. Jen pri urcitem uziti muze byt naopak prinosem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se pleteš (máš stejný názor jako moje manželka) fórum je cíleně vyhledávaná komunita za účelem většinou sdílených informací o nějaké konkrétní věci (auta, motorky, móda, dovolená,blablabla...) FB je veřejný portál pro vsechny lidí na světě, každý může vidět všechno (kdo trochu rozumí a ví co jak nastavit, tak pouze skoro všechno) a to je rozdíl... ale to Facebookovým otrokům nikdo nevysvětlí...

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk

Nemusíš psát z čeho to posíláš, nám je to tu jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nepiš, že kdo nemá FB,že nežije... je to pitomý názor... bez FB jsem spokojenej, měl jsem ho půl roku a nic mi nepřinesl krom "přátel" kteří sdíleli kdejakou chujovinu a mysleli si, jak jsou COOL... FB je byznis, je to móda a je to žrout času a osobního soukromí... jediné v čem máš pravdu je to, že každý si zveřejní to, co chce on sám, jenže v tom COOL chaosu se kazdy kdo tomu propadne stane ovcí a ženě se se stádem... jak říkám, nemá smysl to tu dál pitvat, ale nesnáším když mi někdo něco vnucuje a když to nechci tak podle něho nejdu s dobou... to mi vadí, ne to, že to využíváš spolu s dalšími miliony lidí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem ho aktualizoval a ...

Nic.

Mě se aktualizoval včera, zase nějaké chujoviny v notifikaci, přibyl zvoneček, zase se nastavil podpis (jako po každé aktualizaci) a ještě to teď mluví anglicky skoro pořád... a aby toho nebylo málo, tak na fóru HONDA se s TapaTalkem nedá přihlásit, ačkoli ho normálně v TapaTalku najdu v seznamu a přihlásím se... každá další aktualizace ho víc a víc zadupává do země...aneb, když něco funguje, je třeba to rozesrat...
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jistě, v tom máš 100% pravdu. Jen je tam drobný rozdíl - nikdy v minulosti o sobě nevykvákali dobrovolně tolik informací někomu, koho vůbec neznají a nevědí, co se s nimi děje a k čemu to slouží. Už jen proto mám k tomu odpor, to samé platí pro Google a jeho aplikace.

PS: Já moc dobře vím o co jde. Že něco nemám, přece neznamená, že to neznám.

Mas mit FB jako ja, pouze na sber informaci :D, prakticky tam nechodim, nic nepisu, pouze kontroluju jednou za cas zname. Davam tomu ani ne hodku tydne.

Ta reklama je jen minimum, za které se dá skrýt cokoli... Cokoli, co se kdy na FB objevilo, je tam pořád. K čemu to asi potřebují?

Jen tak pro zajímavost - zkoušel jsi se někdy vygooglit? A co tam na tebe vyskočilo? :kol-28:

Zkousel, bohuzel je nejaka lopata furt predemnou, urcite už je i mrtvej, ale byl to pan reziser, tak ho guugl sere furt nahoru.

A k cemu guugl, staci verejny data (neco vlastnit, za neco dostavat penize, za neco platit kartou, atd) a uz jsi online ani nevis jak a doba přeje pripravenym. Podezrely je ten, kdo fb nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...