Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Když se závadělo ABS a ESP tak si taky spousta lidí myslelo, že můžou překonávat fyzikální zákony... a ono ne !

Znám taky lidi kteří ještě nedávno tvrdili, že je ABS, ASR, ESP k ničemu.

Ale to je taky jako se zimním obutím - jsou řidiči, kteří si myslí že je taky zbytečné..

No porad se da sem tam dohledat na netu, ze ABS nemusi vzdy byt lepsi volba nez auto bez ABS = brzdna draha je delsi pro vuz s ABS. Ja osobne zrovna s temahle systemama problem nemam.

A se zimnim obutim se radim spise k tem, kteri tvrdi ze na ty 3 dny v roce v zime (leto kdy snezi a nebo padaji kroupy neberu, malokdo ma v kvetnu zimaky), jsou zimaky fakt zbytecne. Ale jsem rad ze jsou zimni gumy uzakonene, jelikoz lidi neumej jezdit v lete, natoz v zime (a nedej boze pak na letnich) a to mi mozna dava maly falesny pocit bezpeci na silnici = vsichni maji zimni, tak me snad nenabouraj.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo,

ja bych take rekl, ze pokud tam byla cedule ZIP (jak jsi psal), tak ma platit zip, at jsi jel nebo nejel prvni. Znacky maji byt nadrazene nebo tu nekdo bude tvrdit, ze cedule 60 na okresce nic neznamena?

Jinak ja se take domnival, ze zip plati automaticky v tomto pripade (i bez znacky), kazdopadne ja mam sve auto rad, tudiz bych na konci zastavil. Lidi co maji mala p**a nepousti a tak si kompenzuji svuj tezky zivotni udel. Zeny si zase kompenzuji mindraky z postavy, stari atd. Ja s timhle problem nemam a tak lidi poustim. A presne jak jsi psal. Jede pomalu a naznacuje, tak pustim, priletne a zacne vytlacovat, tak ma smulu.

A tim ze lidi utvorili kolonu v jednom pruhu a druhy byl volny je tez poruseni pravidel silnicniho provozu. Ridici maji udrzovat plynulost provozu na pozemnich komunikacich!!!

Dal to nema smysl rozebirat a nebudu na to reagovat. Ja jsem poucen, nicmene bych to i tak udelal spravne, ac z jineho duvodu.

Školení ridicu mame osobne internim zamestnancem, nicmene nevim o tom, ze by toto bylo probirano. O zipu jsme se ale bavili, to si pamatuju. Clovek hold neudrzi v hlave vse, pokud to bylo receno. Nicmene kolik lidi z hlavy vi, jestli muze v garazi skladovat horlave latky, pripadne je prevazet ve voze a jestli je nutne splnit nejake podminky, omezeni, ci zda-li je nutna ohlasovaci povinnost?

PS

Zaver skoleni je vzdy formou testu jako v autoskole.

A na Dacii mi nesahejte! Ja se taky neprdim do padajicich rozvodu.

Další, co nezná základní pravidla silničního provozu. Pak to na těch silnicích má nějak vypadat. Jinak slušná demagogie - kolik lidí vozí hořlavé látky do garáže, zatímco sbíhání pruhů je každodenní záležitost pro tisíce řidičů po celé republice? :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bůh ví, co je v nádrži z těch bio sraček. Já jsem teď rozjížděl Fusiona, dal jsem VIF a musel jsem vyměnit palivový filtr.

to že vyměníš filtr nic neřeší, měl bys pročistit celý palivový systém aby to mělo smysl včetně nádrže.

 

 

řešení pro kapitána: kup ji TDI, TDI to táhne vodspudu pou pou pou.

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další, co nezná základní pravidla silničního provozu. Pak to na těch silnicích má nějak vypadat. Jinak slušná demagogie - kolik lidí vozí hořlavé látky do garáže, zatímco sbíhání pruhů je každodenní záležitost pro tisíce řidičů po celé republice? :kol-44:

Bez do politiky, jsi ukazkovy priklad cloveka, který vse zná a vsude byl. Rozumis vsemu a cemu nerozumis, to zakazes. Nicmene dobre vedet, ze neznas co smis a nesmis mit v garazi + co vozit a nevozit v aute a za jakych podminek (garaz mas, auto taky, takze odvolavat se na nizkou četnost je mimo misu). A predstav si ze zrovna tohle porusuje denne tisice lidi, stojis vedle nich na krizovatce, mas vedle auto v garazi, projizdi kolem tebe, kdyz jdes nakoupit... dle meho to je stejna denni praxe a divil by ses, co lidi skladuji v garazi a nebo vozi v aute. Odreny plech a nebo 3 garaze v luftu (s 3 autama v prd), je sakra rozdil ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co? Jezdit a dávat vif. On kromě čistících vlastností i stabilizuje benzín. Nebo při tomhle nájezdu dávat 100ku.

To s tím vifem mi už radil kamarád mimochodem ten si ho už maže asi na chleba jak z něj zblbnutej. Ale bohužel s autem jezdí paní a to asi neprojde stačí že musí sama tankovat.

Kokto Di do prdele s TDI do města ;-)

Editováno: , autor: Barbossa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím vifem mi už radil kamarád mimochodem ten si ho už maže asi na chleba jak z něj zblbnutej. Ale bohužel s autem jezdí paní a to asi neprojde stačí že musí sama tankovat.

Kokto Di do prdele s TDI do města ;-)

Neviděl bych problém v tom, když natankuje tam večer šoupnout do nádrže prcka VIFu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez do politiky, jsi ukazkovy priklad cloveka, který vse zná a vsude byl. Rozumis vsemu a cemu nerozumis, to zakazes. Nicmene dobre vedet, ze neznas co smis a nesmis mit v garazi + co vozit a nevozit v aute a za jakych podminek (garaz mas, auto taky, takze odvolavat se na nizkou četnost je mimo misu). A predstav si ze zrovna tohle porusuje denne tisice lidi, stojis vedle nich na krizovatce, mas vedle auto v garazi, projizdi kolem tebe, kdyz jdes nakoupit... dle meho to je stejna denni praxe a divil by ses, co lidi skladuji v garazi a nebo vozi v aute. Odreny plech a nebo 3 garaze v luftu (s 3 autama v prd), je sakra rozdil ne.

Chytráků podobného ražení, kteří mají jen podobné řeči a skutečné povědomí o dopravních předpisech už ovšem ne, potkávám denně na silnici spousty. Pokud tam mám přežít, musím mít nad nimi navrch, třeba znalostí alespoň základních předpisů. No jistě, jen v Praze projedou denně desítky tisíc, ba stovky tisíc aut nějakým zúžením pruhů, těch pár, co vezou nějaký kanystr, nebo co, je v tomto měřítku marginální problém. To ty ovšem nejsi schopen rozlišit.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...