Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ještě prodá kindera za devadesát a bude si moct 400 přidat na dospělé auto, co máme my. Už se nemůže dočkat, konečně se mu nebudeme smát [emoji23]

A samice mu budou konečně v práci nadbíhat, vzroste v jejich očích.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci mám 2 otázky.

1. Máte nějaké informace ohledně kvality motorů 1.2TSi ve Fabii III (66 / 81 kw)? Asi možná nejspíš Pawouk by mohl mít nějaké informace tady z fóra načtené...

2. Nemáte někdo známost u dealera Škoda, kde by mohli nabídnout nějakou Fabii z předváděčky?

Sluzebni vozy ze skodovky se ti asi moc nevyplati kdyz je to novy model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://auto.idnes.cz/skoda-octavia-1-0-tsi-trivalec-dgb-/auto_testy.aspx?c=A160607_171655_auto_testy_fdv

Pawouku o tom servu se to rika, ale znam hodne lidi s F1 a nikdo s tim zatim problem nemel. Jen kamos, ale to nakonec zjistil, ze odchazela baterka, takze servo OK. Naopak Pasik B5 servo v ... . Se rzi take nemaji problém, pokud to nekomu rezne, tak to jsou jiz auta 10+ let a pokud nekde na ulici vidim neco orezleho, tak to ma bud zničený lak (buh vi jestli nebyla bouracka) a nebo ma plechy ruzne pokroucené a pak to rezne. Ze bych videl na pohled zachovalou a orezlou si nepamatuju. Jedine na co trpi a co potka kazdeho, tak kabelovy svazek nekde pod steracema se koupe ve vode, kdo si ho pripevni nekam, nema problem. V servisech na to snad byla i svolavacka. A panty jsou zaklad, vsak jste se jim na srazu smali.

Cili dneska jsou uz Fabci volitany (a jestli reznou, tak maj narok), ale furt vydrzej vic, nez ty 3jky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím, tyhle aera vydrží sotva 6 měsícu a mužeš kupovat další aby vše setřeli. do mbéčka už nedám ani kačku ;) takže musí vydržet.

 

Záleží na tom jak moc je používáš a hlavně jestli ti auto stojí venku (slunce, mráz + námraza).

Já měnil stěrače zatím od začátku jen jednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci mám 2 otázky.

1. Máte nějaké informace ohledně kvality motorů 1.2TSi ve Fabii III (66 / 81 kw)? Asi možná nejspíš Pawouk by mohl mít nějaké informace tady z fóra načtené...

2. Nemáte někdo známost u dealera Škoda, kde by mohli nabídnout nějakou Fabii z předváděčky?

 

Jakou máš cenovou představu ?

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr dneska nemá na forum vůbec čas, psal mi na vejfuku. Od rána musel navařit 3 litry kafe pro kolegy, stihnul dvakrát Lídl pro rohlíky a uherák sekretářkám, vyměnil 2x toner v kopírce a neustále přeparkovával kindera, pač ho nikdo z šéfů nechtěl mít vedle svého mercedesa [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci mám 2 otázky.

1. Máte nějaké informace ohledně kvality motorů 1.2TSi ve Fabii III (66 / 81 kw)? Asi možná nejspíš Pawouk by mohl mít nějaké informace tady z fóra načtené...

2. Nemáte někdo známost u dealera Škoda, kde by mohli nabídnout nějakou Fabii z předváděčky?

 

Pokud to bude vyrobené v současnosti, tak o ničem zásadním nevím. Mrkni do patřičných sekcí u FIII a OIII. Na některé starší je servisní akce na výměnu přestavovače vačkové hřídele, to je dost zásadní problém, který hrozí destrukcí motoru.

 

http://auto.idnes.cz/skoda-octavia-1-0-tsi-trivalec-dgb-/auto_testy.aspx?c=A160607_171655_auto_testy_fdv

Pawouku o tom servu se to rika, ale znam hodne lidi s F1 a nikdo s tim zatim problem nemel. Jen kamos, ale to nakonec zjistil, ze odchazela baterka, takze servo OK. Naopak Pasik B5 servo v ... . Se rzi take nemaji problém, pokud to nekomu rezne, tak to jsou jiz auta 10+ let a pokud nekde na ulici vidim neco orezleho, tak to ma bud zničený lak (buh vi jestli nebyla bouracka) a nebo ma plechy ruzne pokroucené a pak to rezne. Ze bych videl na pohled zachovalou a orezlou si nepamatuju. Jedine na co trpi a co potka kazdeho, tak kabelovy svazek nekde pod steracema se koupe ve vode, kdo si ho pripevni nekam, nema problem. V servisech na to snad byla i svolavacka. A panty jsou zaklad, vsak jste se jim na srazu smali.

Cili dneska jsou uz Fabci volitany (a jestli reznou, tak maj narok), ale furt vydrzej vic, nez ty 3jky.

 

Víš kulový, ono se to neříká, ono to tak je. Kdyby ses alespoň na tomto foru podíval, tak bys viděl, kolik lidí má s tím servem problémy. A nejsou levné. Ono se také není čemu divit, je to už stará křáp. Takže to bude odcházet všude. Moje bývalá FI rezla po několika letech. Opravovalo se to na záruku. A není jediná.

 

A jeste takova drobnost, ze by Skodovka potichu implementovala do trivalecku common rail :D? To zas autor blbe obslehl z tohoto fora.

 

Všechny TSI mají odjakživa common rail. To nevíš, nebo se děláš blbým cíleně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 280 ti dam Thalii. [emoji1]

V reklame rikaji jak muzes mit za 290 Rapida ci co.. Skoda Rapid Spaceback plus. [emoji3]

Ano Clinte je pravda, ze dnes jsem opravdu nemel cas se ani vysrat, ostatne jako porad.

Davam vam druhou sanci na caj o pate v patek. Sluzebka se mi posunula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Clinte ta Thalie je social auto, to nepopiram a ani to nezastira. O3 je ovsem take socialni auto v peknem pozlatku za nekrestanske prachy. A ta posrana Thalie bude jezdit kdyz ta Tva O3 uz davno ne. To bych se s tebou klidne vsadil. [emoji3]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to bude vyrobené v současnosti, tak o ničem zásadním nevím. Mrkni do patřičných sekcí u FIII a OIII. Na některé starší je servisní akce na výměnu přestavovače vačkové hřídele, to je dost zásadní problém, který hrozí destrukcí motoru.

Pokud bych do FIII šel, tak by to byla předváděčka, buď loňský model nebo už letošní, záleželo by na aktuální nabídce. Šlo mi jen o to, jestli je ta 1.2 TSi dobrou volbou. Ta Kia má 1.4 atmo, Renault 1.6 atmo. Vzhledem k tomu že jsem jezdil teď Astru 1.6 atmo tak tohle bych asi opravdu jako auto do rodiny nechtěl, žralo to a nejelo a jako jediné oturbené je buď FIII nebo Leon (bavím se o částce 300t a to je Leon v naprostém základu) takže asi jiná varianta u mě není než ta Fabie navíc jí po čase dostane nejspíš manželka.

Za 280 ti dam Thalii. [emoji1]

V reklame rikaji jak muzes mit za 290 Rapida ci co.. Skoda Rapid Spaceback plus. [emoji3]

Ano Clinte je pravda, ze dnes jsem opravdu nemel cas se ani vysrat, ostatne jako porad.

Davam vam druhou sanci na caj o pate v patek. Sluzebka se mi posunula.

Počkej, tady někdo mluvil o 30 000 [emoji6]

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hovno, předváděcí Fabie mají lepší výbavy ve většině případů. FIII za 300000 nová má úplný hovno, předváděčky mají denní svícení, výhřev sedaček, lepší rádio, většinou paket plus kde jsou parkovací senzory, malý kožený paket a spoustu dalších "blbostí" co to auto alespoň trochu zvednou pocitově někam od dna. A vetsina těch předváděček je s 81kw o které bych stál případně. Takže na tom oproti konfiguraci ušetříš cca 70000kč

...jo pokud máš někoho kdo ti tuhle slevu umí dát u nového auta, nic neušetříš, ale já nikoho v SA nemám a pochybuju, že bych měl takové štěstí, aby mi dali takovouhle slevu oproti ceníku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...