Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Napisu to zkracene, mobil mi to smazal.

Hele kvalitativne a cenove bude Dacie a Octavie od sebe daleko. Ale kdyz se da sehnat obdobne auto - i30 za mensi peniz, tak proc to neudelat? Dacie = Felice. Hodne lidi ti dnes rekne, ja bych Feldu jako novou dnes koupil, kdyby se dala za adekvatni peniz a ejhle, ona se da. Podivej se na prodeje Dacii v CR, budes prekvapenej.

Ja mit problémy s autem jako mel Clint a vyrobce se k vyrobni vade postavi jak se postavil, tak tu znacku uz nikdy nekoupim. Proto ma Skodovka takove prodeje, lidi jsou ovce a nez aby udelali zmenu, tak plati a plati a jsou u stejne znacky.

Kdyz bude Dacie vrzat (a ze bude), tak si reknu, za ty prachy.... kdyz by mi vrzala 03, tak bych byl fakt nasranej za ty prachy.

A ze se nekdo citi jako cech, ze koupil ceske auto? Co je na Skodovce ceske? Montuji to stejní lide jako i30 (cesi, nemci, turci, ukrajinci...). Dily snad z ceska ani nejsou - tu Valeo klapku ani nezminujte. A uprimne, preferuji ceske potraviny, za vyssi cenu, ale ocekavam vyssi kvalitu a nebo srovnatelnou. To ze je jablko z ceske farmy a je nahnile, neznamena ze ho koupim, protoze jsem cech. A za dalsi prodeje Skodovek soukromnikum jsou asi jenom 20%, to taky o ledascem vypovida - cesi uz za sve penize radeji koupi neco vyhodnejsiho. Firmam je to jedno, nikdo nebude resit vrzajici palubku, kdyz to neni jeho a proto jde Skodovka do kopru, setri a vi, ze ze 100% prodeju, je 80% firemnich vozu a z toho mozna 3% budou resit zavady. Takze se jim to vyplati, kdyz i z tech 20% soukromniku bude mozna 10% reklamovat, tak jsme na 13% celkovych prodeju a to za to stoji. Jine znacky kdyz maji pomer presne opacny (80% soukromnici), tak by se jim to vyplatit nemuselo.

Ale to je muj nazor, nekdo ma nazor opacny a ja mu ho nevnucuju a neberu. Zaroven nejsem ovce, abych byl bez nazoru a sel s davem.

Moto,

Motor 1.6 MPi 74Kw / 160nm (Nissan K4M) , az se zajede, tak bych poptal precipovani, ten samy ma ve Fluenci asi 82Kw (92Kw nevim presne) a v Dusteru 84Kw, bude to nejspis jen sw skrceni.

Ps,

V praci nam pada F2 TDi do nouzaku, jiz jsem to rikal 3x v autodoprave a asi 2x at vycisti klimu, myslite ze to nekdo resil? Oboji muze a je zivotu nebezpecne. Nahly nouzak pri predjizdeni muze mit fatalni nasledky a ty chlorely z klimy, ci co se tam pestuje, muze snad i zabijet.

A Stane,

Srovnavam uzitnou hodnotu vozu. Klidne si muzu vzit i30, jen bych si musel pujcit a nebo Dacii za hotove. Uzitna hodnota je pro me stejna. 03 pro me nema uzitnou hodnotu zadnou/tak velkou, uz az moc zbytecne velky kufr, za hodne penez a kvalita nevalna. To radsi uz Golfa o vizuelne tridu vys. Pocitam s tim, ze Dacka neco vydrzi, stejne jako me kazdy hanil Hyundai a zatim si nemohu stěžovat. A s autem musis jezdit, denne 50km couracka do prace po Praze a zpet a mozna by i tvoje Okta mela nejaky problemy, jestli jezdis sem tam hlavne dlouhy streky, tak je to pro auto to nejlepsi asi, kor kdyz je garazovany.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jeste neco Stane, Pancho nabizel RSo ke koupi, tusim 250tis Kc ci kolik. Premyslel jsem nad ni, ptal jsem se mechanika, co ocekavat od 10let stareho auta a rikal rovnou nebrat. Tu hadicka spuchrela, tu brzdy, to silenblok, tu tam, tu rez, tu neco... a furt jen litas a resis. A ja nemakam na smeny, nemam cas a hlavne kdy litat a zarizovat a resit. Ale fakt jsem byl hodne naklonenej jit do Oktavky - dvojka je jedno z nej aut, skoda tech zlodeju.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Klinte se ti to tu nějak zvrtlo :-) se sem přijdu podívat a je to tu samá Dáčie a nebo Renault.;-)

 

To jenom Rádius sem cpe tyhle sračky, které nikoho nezajímají ;)   Zapomíná, že není na sociále Romania foru, ale na Škodováckém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak FII je doma ze servisu, udělali vše potřebné. (Prosakování oleje nebyli zatím schopni určit, celé to vysušili s tím, že po tisíci km to skouknou a určí, ale nejedná se prej o nic závažného, jen to někde "rosí"). Vyměnili ještě brzdovku, svíčky prej nebylo třeba zatím. Jinak auto prej pěkné a vše v pořádku. Cena vč. 60tis prohlídky 2900.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz mlcim, ja to nikomu necpu!

 

Ale jo, právě že cpeš, nutíš nás, abychom prodali oktávky a koupili Logany. Jenže my jsme po ránu nespadli hlavou ze schodů ;) Už vidím, jak pirát Barbucha vozí přístavní štětky v Loganu a ty mu samy skáčou do auta :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď bude Rádius korzovat noční Prahou funglovkou Loganem, vedle sebe bude mít lizpiče, ruka z okna a bude maxiking. Bude se smát všem chmatákům, pač Logany jsou neodcizitelné. Nikdo je nechce ani nastartované se šrajtoflí na palubce.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...