Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kombík není teď k dispozici. Jde v podstatě o staré firemní auto od mámy. Firma krachla, propadala auta pod cenou a tak uvažuji, zda investovat nebo ne. Je ovšem pravdou, že je to opravdu osekaná verze... manuální klimatizace, tempomat, malý kožený paket, obyčejné rádio, které má u sebe USB a 3.5mm jack a tím to nejspíše končí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nevim co by jeste chtel. Co si jmenoval u Skodovky znamena plna vybava. [emoji23]
Kdyby si vedel co vse treba mne Rolbar dodelaval. Tempomat, Cornery, vyhrev prednich sedadel, zadni repro. Vse v origo kvalite s origo dily a kolikrat me to vyslo levneji nez kdybych za to priplacel pri objednavce vozu.
Nejake pi.oviny v podobe lane assist, adaptivni tempomat, start-stop, clintovo kessy, light asist, destovej senzor a rada dalsich hovadin nepotrebuji. Bez tak to vzdy funguje na pul jak se tomu chce a auto si chci predevsim jeste porad ovladat sam. Jedine co, tak xeny. To jedine nemam co bych bral a co povazuji za uzitecnou vec.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Petrrr napsal:

Taky nevim co by jeste chtel. Co si jmenoval u Skodovky znamena plna vybava. emoji23.png
Kdyby si vedel co vse treba mne Rolbar dodelaval. Tempomat, Cornery, vyhrev prednich sedadel, zadni repro. Vse v origo kvalite s origo dily a kolikrat me to vyslo levneji nez kdybych za to priplacel pri objednavce vozu.
Nejake pi.oviny v podobe lane assist, adaptivni tempomat, start-stop, clintovo kessy, light asist, destovej senzor a rada dalsich hovadin nepotrebuji. Bez tak to vzdy funguje na pul jak se tomu chce a auto si chci predevsim jeste porad ovladat sam. Jedine co, tak xeny. To jedine nemam co bych bral a co povazuji za uzitecnou vec.

No, xenony jsou dobrá věc, ještě uvažuji nad zatmavovacím zrcátkem. Nemám moc rád, když mi v noci někdo z SUV pere špatně seřízenými světly přímo do obličeje.

@Voice: Máš možná pravdu. Nezáleží to jen na mě. 280 tisíc za auto je docela dost za předpokladu, že je to stále spotřební zboží. Mám hypotéku vysokou jako raketu, mám dost výdajů a proto se musím ohlížet i na to, zda mi nebude 280 tisíc na účtě chybět nebo ne. Přeci jen za takové peníze dokážu vybavit další dvě místnosti na baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, to jsou ty baracnici co stavi barak svepomoci 10 let za hypoteku do 60ti let s tim ze za 30 let jim ten barak zabavi exekutor za dluhy jejich deti.. [emoji23]
Zlatej krasnej panelak hause, spolecenske, kvalitni, odolne bydleni ( beton je beton) za par korun. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barák mám téměř postavený, stavěla to firma, stavba teď probíhá kolem 3 měsíců. Hypoška zatím vychází na nějakých 20 let.  :D

Ono víš jak, chci si udržet určitý životní standard. Například nechci odpouštět od kvalitního vína. Nějak mi to krabicové víno z Argentiny nechutná. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Stringo napsal:

Co mi teď chodí všechna ta upozornění (i ta která nesleduji), tak vidím jak až je moderátorství na palici... Jeden idiot za druhým, většina lidí se vůbec neobtěžuje použít kouzelné okno "vyhledat"

 

před 4 hodinami, Stringo napsal:

Mě to chodí i na PC. všechno jsem vypnul a stejně mi to chodí

Psal jsi to Pticovi?

 

 

 

před 44 minutami, motosman napsal:

Od té doby co mám zadní clony, jsem stmívací zrcátko nepoužil. Nehledě na to, že se mě moc aut neudrží.

Přesně tak, problém tak je jen s venkovními zrcátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Pawouk said:

Samozřejmě, většina majitelů aut si je kupuje podle toho, na co má a na co ho bude využívat. Blábolení nějakého kokty na tom nic nezmění - ten si totiž zásadně kupuje auta s motory, které mu nevyhovují, barvou která se mu nelíbí a kufrem, který nepotřebuje. A pak to mele pořád dokolečka po celém internetu. :kol-46:

Zavidis ze jsem vtipny co. Neboj vikendovku jednou poridim a to si petr ustrikne do kalhot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno už jsem to tady s kolegou námořníkem psal, žádný kufr není nikdy dostačující pro rodinu, páč čím je větší, tím se do něj vejde víc věcí.

Kombi má výhodu v tom, že po sklopení sedadel do něj můžeš naložit rozměrově větší věci. Záleží dost na tom co opravdu člověk uvažuje vozit. Já už mám kočárkové období za sebou, ale kombíku už bych se nejspíš nevzdal.

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...