Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

 
To ti úplně nevím. S každým výmolem na cestě mám strach, že se to rozpadne. :huh:
 
Tak mě napadá, dokáže někdo zjistit nebo alespoň poradit, kde seženu přesné označení barvy auta? Chci si nechat namíchat barvu, ať můžu opravit pár věcí.

Kód barvy je na typovém štítku. Najdeš ho pod kobercem nalepený na dně kufru. Případně jestli víš název barvy (např. Flamenco, Race, Cappuccino, atd.), tak ti řeknu kód...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, škodovka v ČR prodala za 9 měsíců 61 091 aut, jenže soukromým majitelům jen 17,6% z tohoto množství. Z celkové množství všech značek se u nás za toto období prodalo soukromníkům jen 25,7%. Naprostá většině je tedy na firmy.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až opadne zájem, půjdou s cenou dolů - pokud ovšem taková situace někdy nastane, to je snad jasné. Já zájem nemám, SUV mě jako zákazníka nezajímají a je jedno, kdo je vyrábí. Takže ať si to prodávají třeba za dva mega.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 minutes ago, Petrrr said:

Ja nejsem zklamanej. Rapid totiz byla moje posledni Skodovka. Nejaky podruzny koncernovy sracky podrizovany diktatu koncernu se svou bidnou kvalitou uz me nezajimaji..

nevím jak můžeš bejt zklamaný, když je to lepší jak ferrari a 20 let staré porše :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Petrrr napsal:

Muzes s tim udelat. To auto si nekupovat. Kdyz prisel Rapid, tak zu cenu jak si prepalili a jak po nekolika mesicich zlevnovali. Staci malo, nebyt ovce a nezrat vse co ti marketing cpe. 800 je opravdu hodne.

Mno, cenovka jde mimo mě, ale když to vemu zpětně kolik stála před 5 lety moje ochcávka - tak už tam zas tak moc velký rozdíl není....

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...