Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Potřebuju koupit nové letní pneu a tak hledám co koupit. A je to na mou Octavii...

Kokto, já bych chtěl udržet rozpočet kolem těch 8000-9000kč myslím si, že nějaké extra pneu na Octavii třeba není. Teď jsem měl Michellin PilotSport a byly celkem dobré, ale dost hlučné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, já jezdím na Barum Bravuris 3 225/40/R18 a naprostá spokojenost. Nevidím ani nejmenší rozdíl od Bridgestone Potenza, co se mi sjely po patnácti tis km. A vešel jsem se do šesti tisíc [emoji23] [emoji23]


Na nějaké drahé gumy seru, v zatáčkách ani teď jedinej problém a to je řežu jak Fitipaldi. Sranmar zvyklý na Ikarus mít problém nemůže ani minimálně.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Clint napsal:

Nevím, já jezdím na Barum Bravuris 3 225/40/R18 a naprostá spokojenost. Nevidím ani nejmenší rozdíl od Bridgestone Potenza, co se mi sjely po patnácti tis km. A vešel jsem se do šesti tisíc emoji23.pngemoji23.png
 

 

A nepřipadá Ti čas od času, že jedeš v traktoru, místo v autě? Já jen, že Bravuris má snad jeden z nejhorších štítků, které jsem kdy viděl. :D:D:D

 

72-2-E-C.jpg

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
Wow... to je ještě větší peklo než Halina Pavlovská, která má ponořený rypák v dortu a přitom si čte Fitness časopis.

Tyhle prasnice Stanmar přímo žere. Čím víc se to u tyče rozhejbá a čím déle se to samo potom třese, tím víc řve Stanmar radostí [emoji23]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, jen že dřív se pneumatiky vyráběli v dezénu, který odpovídal spíš dnes univerzálkám. Jednou jsem přezul předčasně, napadl 2cm nového sněhu a já se nemohl vyškrábat domu. Ono taky záleží kde bydlíš, ale my horalové z Krušnohorska máme život drsnej.  Koukáš kriminálku RAPL v pondělí na ČT? Tak vše je pravda. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci, já letos půjdu asi poprvé do zimy bez zimních gum, koupím celoročky michelin crossclimate, poslední 4 roky jsem na silnici vrstvu sněhu neviděl ani na horách a na mokru maji ti crossi výborné hodnocení, myslím si že do břečky budou nejlepší řešení, aspon nebudu v depresích z toho že sjižídím měkou zimní směs na suché asfaltu až do února kdy možná padne sem tam nějaká vločka. Co si o tom myslíte?

 

Je to vůbec celé na palici. Tady EU buzeruje VW za pár částeček navíc ve vzduchu, ale tady v mírném klimatu nás nutí likvidovat gumy určené do arktických podmínek skoro půl roku v kuse a to je ještě musíme zánovní vyhodit protože už mají pod 4mm !? Eko naruby. Trollolín.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, jen že dřív se pneumatiky vyráběli v dezénu, který odpovídal spíš dnes univerzálkám. Jednou jsem přezul předčasně, napadl 2cm nového sněhu a já se nemohl vyškrábat domu. Ono taky záleží kde bydlíš, ale my horalové z Krušnohorska máme život drsnej.  Koukáš kriminálku RAPL v pondělí na ČT? Tak vše je pravda. :-) 

Vy horalové nevíte ani, že se ve slově vyráběly po 'L" píše ypsilon, když se jedná o pneumatiky [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barbucha měl na kole přilepené loňské hovno z vola, proto mu to tak skáče. No a taky je lepší jezdit s vytazenym oknem, aby jsi si mohl vychutnat ticho v kabině a lahodný zvuk chrochtání. Já je hlučné nemám a neskáčou. Kdyztak tě svezu, až někdy přijedeš na sraz [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...