Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Voice napsal:

V hospodě nikdy, já tam chodím jenom na obědy.

 

Aha, tak tím se se to vysvětluje.

 

před 2 minutami, Petrrr napsal:

Videl si snad me di nekde na neco stezovat? To bys mi krivdil. emoji23.png

 

Heh, tady je toho plný fórum...:spam:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Voice napsal:

Tak pak nevím na co si stěžuješ.

Já si nestěžuji na práci jako takovou, ale na to, čím se na ten bod B musím přepravit. Respektive by se dalo říct, že na ty, co tohle vymýšlejí a schvalují. Na provozní část firmy se u nás vždy kašlalo, u nového majitele to nevypadá jinak, přitom to celou firmu živí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Pawouk napsal:

Já si nestěžuji na práci jako takovou, ale na to, čím se na ten bod B musím přepravit. Respektive by se dalo říct, že na ty, co tohle vymýšlejí a schvalují. Na provozní část firmy se u nás vždy kašlalo, u nového majitele to nevypadá jinak, přitom to celou firmu živí...

 

Já měl něco podobného, když jsem dělal pro bývalou firmu. Prvně jsem dostal firemní Octavii II asi po pěti lidech. Měla 220 tisíc, byla rozvrzaná, nefungovaly parkovací senzory a musel jsem mlčet, protože jsem tam přeci měl Columbus! Poté jsem doufal, že se finanční ředitel konečně umoudří, dovolí mi, abych si pořídil pořádné auto a přišel s tím, že těch aut mám na testování dost a bude mi muset stačit Fabia 2. generace v otřesné zelené barvě. Hrozná sranda se s tím přesouvat z Prahy do Ostravy nebo třeba na Slovensko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky jsem jednou jel s F2 HTP do Prahy. Potrebujes predjed kamion. Podradis z 5 na 4. Otacky se zvysi hlukova hladina take, ovsem rychlost zustava. Podradis tedy ze 4 na 3, otacky se jeste vice zvysi, hladina hluku take a rychlost stale konstantni. Tedy se zaradis z5 do pruhu za kamion, smiris se s rychlosti 90km/h. Pustis si hudbu, relax klidek. Uzasny stroj, dela ridice kludnymi. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to mám po cestách z Prahy do Brna, když jedeme za rodiči ženy. :D

 

Na druhou stranu jezdím za 5 litrů na 100 kilometrů, užiju si krásnou přírodu a nemusím řešit závodníky v levém pruhu. Úplně vidím vystresovaného @Clinta, jak jede pro další levné polské plasty do jeho rozvrzaného auta a bliká na každého, aby mu uhnul. Ještě bych uvítal tempomat, abych nemusel řešit, že jdu nad 3 500 otáček a jedu moc rychle. :D:D:D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Voice napsal:

Chlapi vy jste smolaři....:D

 

V jistém smyslu se dá říct, že ano. Ale já raději budu jezdit nějakou popelnicí, když budu moci dělat to, co umím, co mě baví a s lidmi, které znám a hlavně s kterými dobře vycházím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím do práce jezdit svým, kdybych dostal cokoli služebního, byl bych spokojenej... Ten provoz auta totiž stojí ročně celkem ranec a vy tady krafete o to v čem jedete... Když se to posere, zavoláte servis, když sjedete gumy, koupí se nové, když vám ho někdo ukradne, tak dostanete další a nic se neděje...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A měl si tam RS pedály? Pokud ne, tak se nesmíš divit. :D

 

Já úplně v těch autech žeru asistent rozpoznání únavy. Hrozně fajn věc, hlavně, když to otravuje stále a pořád. Už jen čekám, kdy tomu udělají pravidlo, že po třetím upozornění auto zastaví a přepne se do nouzového režimu.

 

@Stringo: Je Ti jasné, že pokud máš služební auto, které můžeš využívat pro vlastní účely, musíš z toho platit docela dost velkou daň, že? V bývalé firmě mi to vycházelo na cca. 3 tisíce měsíčně... a to Ti nikdo k výplatě jen tak nepřidá. Bohužel by měli, ovšem situace je dneska úplně jinde. Mají přidat 1% z pořizovací ceny auta, ovšem realita je jinde.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Služební auto pro své účely nechci a to ani v tom případě, že bych si mohl vybírat - prostě to není moje a nemohu si s ním dělat, co uznám za vhodné. Navíc v korporacích obecně se toto daní.

 

před 40 minutami, kokta7 napsal:

po delší době jsem jel s Fabii a ten front assist bych zakázal. vždy to pípne a leknu se. fakt dementní výrobci aut. a ještě začal při zmáčknutí plynové pedálu vrzat pedál, kvalita fakt :D

 

Pedál mi nevrže (zatím), ovšem FA je vynález satanův (alespoň ten můj). :D Dnes mi to skočilo na brzdu bez jakéhokoli upozornění v naprosto běžné situaci, kterých je denně několik a která nebyla nijak nebezpečná. Prostě dojíždím auto na křižovatce, které dává přednost a jede rovně, já odbočuji doprava a ten krám si myslí, že to chci do něj nasmažit, přitom už jsem začínal zatáčet.  Slabší povaha by se mohla leknout a vybourat se. Hlavně, že potom na maxidotu bylo to varování ještě desítky vteřin. Jinak to první varování mi tam v poslední době naskakuje úplně nesmyslně po tom, co jedu v konstantní vzdálenosti a rychlostí za jiným autem, ono pak začne zrychlovat a vzdalovat se a mně na displeji naskočí ta dvě autíčka s vykřičníkem. Fakt bomba. Tam musí být nějaká chyba, to přece není možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Stringo napsal:

Já musím do práce jezdit svým, kdybych dostal cokoli služebního, byl bych spokojenej... Ten provoz auta totiž stojí ročně celkem ranec a vy tady krafete o to v čem jedete... Když se to posere, zavoláte servis, když sjedete gumy, koupí se nové, když vám ho někdo ukradne, tak dostanete další a nic se neděje...

 

Jo hochu, to možná tam, kde oddělení autodopravy funguje nějakým normálním způsobem - což u nás nikdy moc nebylo a teď už vůbec není. Navíc se musím starat a kontrolovat auta podřízených. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku divné, že o Vánocích sem s tím najezdil 1500km a ozvalo se to jenom jednou.... mají to tam nějak špatně asi udělané...

 

dnes přesně to samý, auto předemnou dávno odbočilo a ono to furt hvízdalo :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě se k tomu přidal S/S - na semaforu to chcíplo motor, asi za deset vteřin to nastartovalo a ihned chcíplo a zase nastartovalo a po pár vteřinách chcíplo - jen jsem si říkal, jestli z té křižovatky odjedu. :kol-48:  Nicméně mi ta na volnoběh něco začalo rachotit - že by dvouhmota? :unsure: No, musí to vydržet, já tohle nechci řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...