Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

S Waze jezdím už rok a nemůžu si stěžovat. Inteligentně mě vždy protáhne Prahou tak, abych opravdu neřešil zácpy a případné problémy na cestách. Reaguje v podstatě ihned na jakoukoli změnu v provozu. Z Chodova jsem ve 4 odpoledne jezdíval většinou hodinu, teď jezdím 30 - 40 minut. Sice jde o malou úsporu času, ale 20 minut mohu strávit výběrem krabičáku v Albertu. Hledá to prostě nejrychlejší cestu a je pouze na Tobě, jak si aplikaci nastavíš.

 

Já chápu, že potřebuješ dokázat, že ta doprava ze severu je prostě na hovno, ale ona je na hovno všude. Celá Praha je od 8. hodiny prostě v prdeli a neuděláš s tím vůbec nic. A je Ti úplně jedno, kde budeš bydlet. Můžeš si vybrat, jakou část kolem Prahy si vybereš, protože D10 je věčně plná, takže cesta od Brandýsu nad Labem je téměř nereálná. Problémy tam hlásí v rádiu už v době, kdy já vyjíždím z domu. D11 je v podstatě ten samý případ, protože tak či tak musíš přes lanový most a štěrboholskou spojku. Tam to stojí pořád, protože už několik let v kuse něco rekonstruují. Potom je tu okolí Benice, Čestlic, atd... to asi nemusím komentovat, ne? Dvě cesty, které jsou buď úplně mimo nebo úplně mimo. Jesenice je bez solidní infrastruktury. Na západě jsou v podstatě dva, možná tři použitelné mosty přes Vltavu. Tím nejlepším, nejrychlejším a taky nejzrádnějším je Barranďák... pokud jedeš do práce v osm, je úplně jedno, kde prostě bydlíš. Praha je od osmé ráno prostě v hajzlu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky nebyl nadsenej, ale na severu práce neni a kdyz jsem tehda po roce sehnal flek ajtaka ve skolstvi na severu cech, tak jsem byl nadsenej, jenze financni ohodnoceni a zadne bonusy + dojizdeni = prace nerentabilni. Navic praxe nula, alespon si to mysli firmy. A naopak jsem tam z hovna postavil funkcni zazemi a privedl skolu do 21. stoleti (online web/portal, online znamky, vse digitalni), ve firme kdyz se neco nedari, tak se to koupi nove a vezme se na to konzultant. No a neustale pridavani platu ucitelum zpusobilo, ze na nepedagogy penize nejsou = snaha kratit uvazek, takze zdar. Odesla ucetni, ja a uklizecka. Zbyli jen ucitele a rida. Navic nebyl jediny clovek, ktery by moji praci ocenil (ani slovne). A jeste nez jsem odesel, tak uz se ucitele hroutili, ze nic nebude zase fungovat a za 3 mesice slo vse do prd. a pak uz nebreceli jen ucitele, ale i zaci. A predstava ze po roce bez prace mi urad naridi delat skladnika v Tesku, sbohem a satecek severni cechy.

Peeetr a neboj, muze se to stat kazdemu a jeste budes rad, jak stojis rano v kolone, hlavne ze mas praci co te bavi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Pawouk napsal:

 

Mě se u OCI taky samočině vypínal motor po uvolnění pedálu plynu:t - špatně fungovala klapka při volnoběhu.:D

To bude ale asi jinej případ?:rolleyes:

 

Editováno: , autor: PavkaKorčagin
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...