Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motos, dneska mi prisla ta OBD hracka... zkusil jsem Toeque a zkusil jsem OBD doktor. Palubak mi oznamuje MOTOR DO SERVISU (vim ze je to jedna zhavici svicka) ale ani jeden z programu mi nenasel zadnou zavadu... delam neco spatne nebo to nefunguje? Normalne se mi to sparuje s telefonem a oboji ukazuje live hodnoty po nastartovani... co pouzivas ty?



6fa81491ff0eeb124500ae684c4cafaa.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám Torque - placený. Tam tuším Fault Codes a  poté scan. Mě to funguje normálně. Nedávno jsem měl napíchlou O2 naftu, že prý to nejede a chybu to našlo. Kontrolka nesvítila žádná.

 

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak závazek je dítě, ale nenechám se vydírat ženou v případě že už jí nebudu vyhovovat... přece jen jsme spolu už 6 let a nedělám si žádné iluze. Neoženit se je jedeno z nejlepších a nejrozumnějších věcí co jsem udělal, protože ženy věkem blbnou čím jsme spolu déle, tím je na mě víc závislá a úplně jiná než když jsem jí poznal. Nepochybně jí jednou prdne v bedně a bude po mě chtít majetek co vlastně nemám :-D

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Stringo napsal:

Motos, dneska mi prisla ta OBD hracka... zkusil jsem Toeque a zkusil jsem OBD doktor. Palubak mi oznamuje MOTOR DO SERVISU (vim ze je to jedna zhavici svicka) ale ani jeden z programu mi nenasel zadnou zavadu... delam neco spatne nebo to nefunguje? Normalne se mi to sparuje s telefonem a oboji ukazuje live hodnoty po nastartovani... co pouzivas ty?

 


6fa81491ff0eeb124500ae684c4cafaa.jpg

 

používám harrys laptimer na okruh ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

Jo je to tak, čím dražší auto, tím rychleji padá jeho hodnota. Strýc měl Touarega za 1,3mil a po 3 letech ho prodával za 550tis. 

meleš hovna, pokud si koupíš nějaky dobry auto jako je M2 z nynější produkce, tak všichni automobilový nadšenci a odborníci konstatují, že ti cena klesat rozhodně nebude. Respektive z dražších aut ještě Porsche GT4, 911R apod.

pokud se někdo dostane ke koupi lafferrari aperta, tak na tom ještě vydělá mrdu...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...