Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

to mám najeto i já a už se mě povolila mezi nápravnice a odešli silentbloky :D

včera sem s tou károu byl na technický, zabitý 2 hodiny kvůli tomu aby mě řekl, že vlastně mě to auto nemusel ani kontrolovat. Ledky mu nevadili, ani čiptuning ani vzpěra na podvozku, ani větší brzdy ani jiná kola s jiným ET.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku pawouku, motor by AUDI AG ingolstadt, tak tam je kvalita zaručena!!! styl mám dobrej, motor krásně ohřeju až pak plnej když je možnost.
ale hradeckej autorizák přišel hned na to, že mam povolenou mezi nápravnici, což sem ani nečekal že to vyřeší :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, kokta7 napsal:

to mám najeto i já a už se mě povolila mezi nápravnice a odešli silentbloky :D

včera sem s tou károu byl na technický, zabitý 2 hodiny kvůli tomu aby mě řekl, že vlastně mě to auto nemusel ani kontrolovat. Ledky mu nevadili, ani čiptuning ani vzpěra na podvozku, ani větší brzdy ani jiná kola s jiným ET.

 Nějaký známý technik na TK ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, stanmar napsal:

no jo, jezdí po silnicích o hodně horší auta, takže vadí hlavně prošlá lékarnička.

rozhodně moje auto je bezpečnější než to tvoje, lepší pneu, větší šířka, lepší brzdy, lepší tuhost podvozku, lepší tuhost kastle. vlastně máš oproti mě nebezpečné auto pro rodinu!!! :D:D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kokta7 napsal:

rozhodně moje auto je bezpečnější než to tvoje, lepší pneu, větší šířka, lepší brzdy, lepší tuhost podvozku, lepší tuhost kastle. vlastně máš oproti mě nebezpečné auto pro rodinu!!! :D:D

Ale já mám auto jako rodinné já s ním nezávodím - s Octávií závodí jenom nevybouřený a zastydlí puberťáci.:smich:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
To je málo km na hodnocení...
 


Ale prt, jakmile se auto dozije 10ti let a nema za sebou desitky drobnych zavad/reklamaci a nebo 100tis (v rozumnem case, pokud to nekdo nalita za 2 roky, tak to taky moc nevypovida), tak lze hovorit ze je kvalitni a nebo dobry kousek. Na 100tis a 5ti letech se to lame.

To je jako bych já všude hlásal že je O II super a lepší auto nad ní není (když mám najeto jen 75 tkm).


Hele na 1.8TSi a 75tis bez zrani oleje je zazrak a klidne to rikat muzes.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...