Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jestli ti ta potvora nenakousla i nějaký ten drátek v motoru. Holt to budou muset zkoušet, pokud něco neobjeví a pokud to není nějaká systémová vada těchto motorů. Prostuduj si ty technické konference, co jsou v sekci FIII > Ostatní > Dílenské příručky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On nenecha nabehnout kontrolky, ale kuny a pak startuje. [emoji3]
Mne se treba protoci rucicky a pak startuji. Presto Rapid startuje za studena uz od novoty na 2-3 otacky starteru. Octa dehet startovala na prvni brnknuti. Bylo mi tehda vysvetleno ze to ma snimac vacky a kdesi cosi a proste to ceka na optimalni natoceni vacky. A nebo je to schvalne kvuli rozvodum coz si myslim ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, motosman napsal:

Hele Clinte a startuješ hned, nebo necháš naběhnout kontrolky a start až poté?

 

Motosi...nezapomeň že mám tlačítko :D  Prostě zmáčknu.

 

No systémové to nebude, protože do této doby byl klid.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmáčknu a pustím. zapne se žhavení ted v zimě, chvíli to čeká, mezitím proběhnou ručičky, svítí spirála a pak to nastartuje. Pokud je teplo, žhavení se nespouští.

 

Mám dojem, ale nemám to přesně vysledovaný, že někdy to chce startovat hned bez žhavení ted v zimě a to je právě v prdeli. Točí to deset sekund a pak to blafne....

 

A nebo to nažhaví málo....

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/americky-trik-dieselgate-volkswageny-vraci-vraky-101305
 

Po přečtení článku nestačím zírat. Jak může někdo akceptovat auto v takovém stavu? Pokud mají v podmínkách napsáno, že musí vrátit "provozuschopné vozidlo", tak snad auto bez světel a dalších zákroků, které tam popisují, není provozuschopné vozidlo... někdy se nestačím divit, co ti lidi vymyslí. A pak že Češi jsou hovada a vynalézavé kuny.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jestli vůbec ve skodovce vedi jak se posila email :D, napr ceska Posta o emailech zatim nevi.


To vis Moto argentinska svickova, zadnej rostenec - dostanes vetsi flak, za to tucnej/prorostlej. Ja radsi kostku ve skluzu, ale pekne libovouckou. Nekdo jede na kvantitu - skodovka, jinej na kvalitu.

f1ed03fba59017c0213e0b040a59cb68.jpg


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...