Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, kokta7 napsal:

koukam, že svině španělský taky podražili lehce.

 

http://cc.porscheinformatik.com/cc-cz/cs_CZ_SEAT/S/models

 

Škoda, Toledo bylo ještě za přijatelné peníze. Teď si člověk může člověk koupit klasickou Kinderkáru a vyjde mu to stejně.

 

před 8 minutami, Petrrr napsal:

Jo ty myslis nez ty sracky Octavie emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Pawouku klidne. Kdy mam v tom Puppu zamluvit ta mista.
Ale napadlo me to. Pekne misto bych mel. Nejlepsi kolena jaka jsem kdy jedl. V podstate soucast pivovaru Chodovar. Ale pro Vas Prazaky co neumi jezdit na snehu a a auta co musi mit ve vzduchu smog aby fungovala by tam ani nedojela. To uz nemluvim o lenosti jakou Prazaci obvykle oplyvaji. emoji23.png
http://www.chodovaplana.info/restaurace-ve-skale.php

 

Ty vole, vždyť je to někde v Holandsku. Je to hrozně daleko a drtivá většina lidí by tam nedojela, protože jim ty benzíny žerou moc. Objevil by se tam maximálně dehťák Clint.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak správně, chcíplou baterku zásadně nikdy nenabíjím, ale rovnou kupuji novou. Mám na ně ovšem štěstí, vydrží mně i přes můj styl provozování auta v zimě (většinou stojí 3-4 týdny v garáži, kde mrzne) docela dost dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C, zabari. Ja mam 36Ah. Pawouku v Garazi ti ta baterie vydrzi, ale provozuj to auto tak aby sralo venku a budes koukat. Zaklad je jezdit a ne uplne kratke trasy. Mne kazda baterie vzdy vydrzela min. 7 let. Auta parkovana venku. Ano i u 6 let stare Thalie -18 co bylo nedavno a na prvni stouch. Rapid samo take i kdyz jsem mel s tou micro baterkou obavy.
No dalo se to cekat. Lini Prazaci. Na zapad se vam nechce. Zkusim jeste popremyslet o jine lokaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Pawouk napsal:

Já mám 44Ah baterku, takže až umře, poletí ven z auta. :rolleyes: 

co to máš za auto :D asi nějakej kinder kár :D  se furt směješ Petrovi a sám máš malou baterku :D to i já v tom svým krámu mám 72Ah

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou lepší kinder car. :p  A k čemu by mně byla silnější, když tahle je naprosto dostačující? To by byly jen zbytečně vyhozené peníze.

 

před 13 minutami, Petrrr napsal:

C, zabari. Ja mam 36Ah. Pawouku v Garazi ti ta baterie vydrzi, ale provozuj to auto tak aby sralo venku a budes koukat. Zaklad je jezdit a ne uplne kratke trasy. Mne kazda baterie vzdy vydrzela min. 7 let. Auta parkovana venku. Ano i u 6 let stare Thalie -18 co bylo nedavno a na prvni stouch. Rapid samo take i kdyz jsem mel s tou micro baterkou obavy.
No dalo se to cekat. Lini Prazaci. Na zapad se vam nechce. Zkusim jeste popremyslet o jine lokaci.

 

Namyslím si, že je mezi tím nějaký extra rozdíl. Teď je tam určitě pod -5°C. A bude ještě nějaký čas po tom, co venku bude nad nulou. Baterka je stará přes šest let. V práci zase auta jezdí jen krátké trasy a baterky většinou v pohodě drží.

 

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pawouk napsal:

Takovou lepší kinder car. :p  A k čemu by mně byla silnější, když tahle je naprosto dostačující? To by byly jen zbytečně vyhozené peníze.

 

 

Namyslím si, že je mezi tím nějaký extra rozdíl. Teď je tam určitě pod -5°C. A bude ještě nějaký čas po tom, co venku bude nad nulou. Baterka je stará přes šest let. V práci zase auta jezdí jen krátké trasy a baterky většinou v pohodě drží.

 

 

 

ono když to auto nepoužíváš každý den, tak ti to je fuk :D ja s tím krámem pak třeba tyden skáču jenom po městě a sotva mě stačí ta 72ah :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...