Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, kokta7 napsal:

ono když to auto nepoužíváš každý den, tak ti to je fuk :D ja s tím krámem pak třeba tyden skáču jenom po městě a sotva mě stačí ta 72ah :D

A? V práci jezdím denně jenom pocuky a baterky v těch FII FL drží už skoro sedm let. Pochybuji, že tam budou jiné, než těch 44 Ah.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Petrrr napsal:

Damy a panove, resp. pani a pani (pratele). Protoze denne dostavam desitky zprav s poptavkou na mou osobu s prosbami o muj navrat ( ackoliv jsem nikam prakticky neodesel), dokonce i s primluvou Clinta. Navic kdyz jsem slysel jak se pri tom Clintovi leskne ples a chveje hlas emoji3.png , rozhodl jsem, ze jiz dele nemohu nechat sve fandy a vas v nevedomi a ve strachu cekat. Protoze navic vidim, ze beze me to tady v klubu je uplne o nicem nastal cas abych to zde o5 svou pritomnosti a smysluplnymi prispevky trochu ozivil navzdory "slunicku a vlezdoprdelky Schade" Stanovi emoji23.png a Stringovi co by "velka huba s 20 let starym bourakem u Ordinace v ruzove zahrade" - navic toho stejne nikdy nikdo nevidel emoji23.png . Jo a nesmim zapomenout na ty citlivky z fora co si neumi promluvit jako chlap s chlapem a utikaji si ztezovat jinam k mamince pod sukni.
Petrrr is back a ted to teprve vsechno zacne. NOW!
"Vzpomínáte si na ten pocit? Pouhý prispevek Petrrra, který spustí celou diskusi. Síla, která rozhýbe Pawouka, Stanmara, Stringa a tadá… diskutujete. Když to ctete poprvé, vzrušením se vám zatají dech. Viďte? Ten pocit pravdy, bez reklamnich pozlatek, forum, který se jen tak míhá mysli. To je kouzlo diskuse s Petrrrem. Nezapomínejte na to, jak důležité je posouvat se vpřed. Petrrr na to nezapomíná. Přeju si, abyste stále zažívali stejnou radost z diskuse se mnou jako poprvé. Proto neustále přicházím s novými pravdami a myslenkami, které vám ulehčují každodenní jízdu skodahome forem. Měním lez v pravdu. Hledám nové možnosti, jak vás příjemně překvapovat, když se přesouváte z vlakna do vlakna. Jednoduše chci být tim, kdo vám otevira oci. V tom je moje síla. Touha posouvat vas dal."

 

Mon dieu !!

...a já už měl tak kliné spaní. :kol-128:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Sabiza napsal:

 

Škoda, Toledo bylo ještě za přijatelné peníze. Teď si člověk může člověk koupit klasickou Kinderkáru a vyjde mu to stejně.

 

 

Ty vole, vždyť je to někde v Holandsku. Je to hrozně daleko a drtivá většina lidí by tam nedojela, protože jim ty benzíny žerou moc. Objevil by se tam maximálně dehťák Clint.

 

Clint ?

Tak to asi těžko, páč když je to dál než 10 km musí jej vozit motos, případně když neutratí všechny prachy za chleba a starej párek tak jede veřejnou dopravou. Pokud tam ovšem nějaká jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Petrrr napsal:

Kdepaak. Clint uz je jako Motos. Prisel na to, ze nejdele spolehlive auto je takove s kterym nejezdis. U Clinta se blizi 100tis hranice tak ma strach aby mu to nezacalo zrat olej. emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Už 100tis. ? Tak to je u něj auto zralé na výměnu. :rolleyes:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hovno, tohle je pan diesel, poctivej dvoulitr, takže obsah. Ne kinder benzín se směšným obsahem, kde koně honíš větrákem :D Co by jsi za ten motor dal, jenže to bys nesměl mít auto pro děti, kam se nedává, ale naopak auto pro dospělé ;)  A v neposlední řadě prachy :D:D 

 

Že ty nevíš, že tyhle benzínové kindemotůrky jsou jenom na jízdu do Lídlu?

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...