Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pavko Kočkagine, jo vypadá to skvěle, ale nechal bych to někdy na léto ;)  Teď kvůli sněhu v těchto oblastech bych to nepokoušel a v zimě by tam KinderPlačka jel půl dne :D

 

Jak jsem psal, mrskneme to pro změnu (pokud nic nenajdu) na motorest Šustna (od Nesuchyně cca 2km). Už jsme tam byli jednou a docela gut, jen ceny více pražské....Tedy záleží co si člověk dá, že, jaksi ;) 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad tacho. Letos mají schválit, že pokud se zjistí jiný stav km, bude omezena způsobilost na 30 dní. Pokud došlo k výměně budíků, musí se to doložit fakturou za opravu apod.

To je dobry, takze ja si stocim kilometry a mam auto nezpusobile, ale ze auto ma homologaci z vyroby na zaklade podvodu, tak to je cajk :D.

Uz vim proc si Peetruv Rapid nepamatuju, vlastne tento zazitek smazal vsechny ostatní. Vybavuju si, jak v Krusarne lezl Kokta v zablacenych traktorech na zadni lavici Rapida a pekne se tam vrtel. No a doma Peetr zjistil, ze to na koberecku neni blato, ale rozmazla kejda :D, zde se tedy ušetřených 500Kc za gumove koberecky nevyplatilo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Clint napsal:

Pavko Kočkagine, jo vypadá to skvěle, ale nechal bych to někdy na léto ;)  Teď kvůli sněhu v těchto oblastech bych to nepokoušel a v zimě by tam KinderPlačka jel půl dne :D

 

Jak jsem psal, mrskneme to pro změnu (pokud nic nenajdu) na motorest Šustna (od Nesuchyně cca 2km). Už jsme tam byli jednou a docela gut, jen ceny více pražské....Tedy záleží co si člověk dá, že, jaksi ;) 

udělej to v těch doksech, to je blízko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Clint napsal:

Rádiusi, píšeš že fóbie maxidot nemá, ale na fotce je palubka s maxidotem??? Nechápu...

 

 

Kokta: no hele asi tak o deset kiláků...to tě nevytrhne. A navíc ty stejně nejezdíš ;)

To není MaxiDOT, ale obyčejný palubní počítač. MaxiDOT vypadá takto:
025.JPG

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už v jednom tématu se probírají oční vady, asi bys tedy měl navštívit nejbližšího oftalmologa. Je tam značná odlišnost, nehledě k tomu, že současně s MaxiDOTem máš i budíky palivoměru a teploměru.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pawouk napsal:

Opět si čtu CV a budu vybírat zaměstnance... To je zábava. Hlavně když jim řekneme, co dostanou. To se asi smíchy neudrží. :wacko:

jj taky čtu a stejně nic nenaplním. tak 5 lidí bych potřeboval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přijde stejný

Je a neni. Nicmene to bohate staci a vypada to pekne. Pruser je, kdyz se ti to snazi neco rict, treba venujte pozornost venkovni teplote. Jeste ze to pise ihned po nastartovani, za jizdy bych ten rozsypanej caj neprecetl. Aneb zkus neco napsat na kalkulacce, takhle to vypadá. Vyfotim kdyz si vzpomenu.
Analogovy palivomer bych i ozelil (ten digital je pouzitelny), ale ta teplota mi tam citelne chybi. Navic ty budiky tam maj pak hodne nevyuzityho mista.
Už v jednom tématu se probírají oční vady, asi bys tedy měl navštívit nejbližšího oftalmologa. Je tam značná odlišnost, nehledě k tomu, že současně s MaxiDOTem máš i budíky palivoměru a teploměru.

Ja to rikam porad :D
To vis ze jo. Pawouk tady dela vetsi placku jak jsem ja a pritom 35 cista prazska ruka ma taky. Za 25 by v Praglu ani uklizecka nenamocila hadr.

Za 25 (i hrubyho) by ti myslim i v Praglu uklízečka hadr smocila!

Kokto a uz reknes co delas nebo proc shanis lidi? Byl jsi OSVC a ted uz jsi firma?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...