Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tmavých superbů se lidi začínají bát... jinak v německu mají neoznačené BMW, audiny apod a tam se s tebou nikdo nebaví, to samý v A, CH apod...  to už pár let bude, kdy nás zastavili a furt si mysleli že máme kradený auto a strávili jsme tam s nimi asi 5 hodin... absolutně žádný dohadování, vzali si auto na prohledání a celý ho lustrovali...

 

v CH nikdo nepřešvihne 130 na dálnici, prostě ne... já s tím tam problém nemám, protože tam mají krásný silnice a furt jedeš 130, to samý v ostatních zemí, jenom v čr nejsou silnice.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že zas nikdo nedělá. :kol-46:

Stringo - já taky vždy nejezdím podle předpisů. Takovýho člověka snad ani neznám. Ale nemáš se nechávat vyprovokovat. Já jezdím po dálnici většinou tachometrových 140 km/h a když zrovna předjíždím někoho pomalejšího a někdo se ze zadu přiřítí, tak dokončím předjíždění a uhýbám, ale zbytečně nezrychluji třeba na 160. Není důvod. A nevykládejte si to tak, že někoho brzdím - před započetím manévru se samozřejmě podívám, jestli někdo ze zadu nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku to já ani netvrdím, ale opět říkám, že normálně to nedělám, byla sobota k večeru, prázdná dálnice a přijede vytuněněj passat a nalepí se mi na prdel (v pravém pruhu)... ANO měl sem se na něj vykašlat, ale já blbec s nim chtěl závodit... Už snad jsem to napsal nejsrozumitelněji jak jsem mohl... Nebylo to v provozu, nebylo to v levém pruhu, proto mě to nasralo a dělali to schválně ANO neměl sem si jich všímat  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nejsem žádnej pirát, město do osmdesáti, mimo do 130 a na dálnici do dvou kileček :D :D

 

No nedávno jsem omylem vyblikal z levého pruhu na dálnici s KIA mého kolegu z oddělení, ani jsem netušil, že je to on. A mám to celou dobu na talíři, že jezdím jako prase a jak nesnáší lidi v oktávkách, že právě oktávky jezděj rychle a nezodpovědně a já na to, že právě proto jsem si ji koupil. To ho ještě víc nasralo :D

 

No dálnici běžně 140 tacho na tempomat jezdím.....kvůli optimální spotřebě

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...