Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tady klucí prohlašujete že OIII si nekoupíte...stejně si jí pak koupíte at dobrovolně nebo ne, protože stejně za pár let nebude cenove nic lepšího a tak po ní šáhnete ať srdcem nebo i rozumem  :kol-28: 

 

1.8TSI 132kw se vyplatí asi jen v horší výbavě a už vůbec né s DSG, to pak jedině RS, jsem hodně zvědavej jaké budou ceny u LaK a Scouta...

 

A vidím i reálně že za nějaký ten rok se klidně spokojím i s 1.4TSI , hlavně že to je nové!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ti funguje spolehlivě O2, tak proč kupovat něco jiného? takhle to ozi myslel, když přijde totálka jako u mě nebo jiná nepřijemná událost, tak ti nic moc jiného nezbyde, aktuálně se furt dají koupit krásné O2 :)

já měl taky možnost koupit socku v eleganci 1.4 tsi a nebo skoro plnou vybavu 1.8 TSI l@k (nechtěl sem do toho dát více než kolem 400 000kč)... opravdu barevnej maxidot a podobny kravinky mě u O3 fakt moc nevytrhnou)

 

1.8 tsi se vyplatí ojetá klidně i v plné z MB, RS máš furt o 100k vejš. nová s vyšší vybavou ovšem RS....

proč bys měnil RS a přecházel na obyč nápravu a slabej motor?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych uvažoval o jeté OIIFL 1.8TSI LaK a nebo OIII 1.4TSI Eleg. tak beru novější,  ikdyby OII fungovala jak má tak dřív přestane fungovat než OIII :-)) ale to jsou spekulace, prostě je to starší model a radši bych vzal novější technologii a novější vzhled.

 

A měnit RS za holotu, 1.4 nová je dobrá a holota to nemusí být když nebereme výkon...každopádně jsem chtěl i motorku které mi ted nevyšla díky mazlikovi... :kol-43:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto: když si vezmu configurátor. ceny tak se opravdu moc nevyplatí 1.8TSI eleganc + bixeny a cena je 610tis jen to fikne :kol-25:  a to jsem tam nedal ani balíček Elegance plus I + II

 

Holá RS byla za 619tis tenkját nikde nevidím tech +100tis  :kol-28: 

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a marketing dopadl i na klinta jako na petra :D

 

tak sem koukal na protokol, ona to byla 1.4 ambiente plus, takže sotva vyhřejvaný sedačky a dokoupené bluetooth, toď vše. ne vrátit se do dob octavie 1, fakt ne :) jaky novější technologie, to by mě zajímalo.

 

jj hurikáne, už sme to tady řešili :) jediná vyhoda pro některé,že nemusíš mít na zimu 17".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, mám to také spočítané, v configu mi RS vyšla kolem 700tis ceníkovka bez slev. Když vybavím Eleganci, jsem tam skoro také. Možná je tam rozdíl tak 30 tis a to už raději šáhnu po RS.

Ona ta 1,8 špatná není a výkonem dostačuje, ale z RS jsem měl za jízdy opravdu radost, jak to letělo :)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělej si radost :-))

 

já bych to viděl na 1.4 eleganc, černá,

  • "SUNSET"
  • Sportovní podvozek s XDS
  • SOUND SYSTEM CANTON (8 reproduktorů, centrální reproduktor, externí zesilovač, subwoofer)
  • Infotainment Rádio "BOLERO"
  • Elegance Plus II
  • Chrompaket
  • záruka

573tis + moe sleva a opravdu by mi to stačilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele sorry Pawouku, ale reknu ti to taklhe. Pust si to znova a Rey Koranteng se tam jasne pta: "Ja se ale ptam na to, kdyz jedete za vozem rychleji nez povolenou rychlosti a merite ho". A zjisti si, co na to dopravni prezident odpovedel.

 

Jasne rikam, ze mne nezajima, jestli ma auto ci nema majacky, kde je ma a nema, zda mne zastavuje ci nezastavuje, jestli meri nebo nemeri, jestli si vynucuje prednost nebo nevynucuje. Mne zajima pouze jedna vec, vuz jede rychleji, nez je maximalni povolena rychlost a je mi jedno jaky vuz (nesmi zadny, krom uvedeno ve vyhlasce - kde je ale ten seznam? To sem uz motosman nedal). A na toto mi napis odpoved z ust pana generalniho. Ja bych ti napsal co rekl na tuto konkretni otazku, ale zkus se podivat jeste jednou a fakt se na to zamer.

 

PS:

kdyz jdes k soudu na zaklade odposlechu a nebyl jsi o odposlouchavani informovan a nebylo to soudne narizene, tak proste dukaz jako by nebyl a muzes se tam priznat k 10ti vrazdam a popsat takove detaily, ktere zna opravdu jen vrah, stejny princip plati i zde... jakmile te meri a samy porusuji zakon, dukaz je neplatny... respektive na to poukazes a ruka ruku myje... v nejhorsim pripade dostanou pokutu vsichni a pak se to rozmaze v tv, ale vzhledem k tomu ze takovej pripad nenastal, tak se to proste zahodi, prave kvuli tomu, ale se to nerozmatlalo a pak by kazdej Jarda z horni dolni prestal platit.

Na tomto principu vydelavaji dalsi firmy, kde se plati rocni poplatek a oni se v pripade problemu postaraji o tyto "vymluvy" a pripadne soudy... nebo maji agenty u policie, kteri za uplatu skartuji pokuty? Ted mne Pawouk nahlodal ze nevim kde je pravda.

Zase kecáš, ten dotyčný paragraf tady je, ještě jsem ti na ten příspěvek dával odkaz. Mimochodem, měl bys ho znát, jelikož vlastníš řidičský průkaz. Znovu to dělat nebudu. V té první reportáži jsem nic takového neviděl. Na další už nemám náladu, TV senzaceNova není skutečně ten správný zdroj informací.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe, to bych musel bejt blázen, koupit motorizaci, kterou předběhne i ospalej jezevčík :)

 

 

Letos nic, mě zůstane okta, co mám. Příští rok někdy na podzim uvidím a zvážím situaci. Nejhorší je, že na RS se čeká snad půl roku. Takže se dočkám na jaře 2016 :D  A to se možná vyplatí počkat na Facelift :D, kterej může bejt někdy v 2017 a jelikož FL vydrží tak dva roky, to už se vyplatí počkat na O4, která bude někdy v 2019. To už bude mé oktávce 8 let a já za ní dostanu s bídou 80 tisíc....

 

 

No a nebo tak za dva roky pořídit dvouletého C-čkového medvěda, stačila by ta dvoustovka v benzínu a ta začíná nová na 900, takže ta dvouletá bude někde kolem šestikila..... ;)

 

http://www.mercedes-benz.cz/content/czechia/mpc/mpc_czechia_website/czng/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/c-class/w205.flash.html#_int_passengercars:home:model-navi:w205

 

 

...no, ale to bych nasral sousedy a já bych se posral z náhradních dílů, takže se vrátím zase k oktávce ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius: jestli myslíš ty na přestupky, tak jsem v tomto skeptik. Ano, něco jde, ale jinak dělaj pouze obstrukce, aby to vyšumělo. Pokuď jsi nespokojen s přestupkem, můžeš to předat DASce = možná lepší investice pro Tebe i rodinu.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...