Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, FannanekH napsal:

Hele my dva si snad ještě budem i rozumět.. 

Že by jsi byl taky jako clint stárnoucí, plešatej a tlustej seladon bez peněz s dieslem na zádech a kunou k tomu v motorovém prostoru ?:t

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele stárnoucí, to je relativní, čtyři křížky na hrbu ještě nemam ale těch vlasů už taky moc ne.. a tlustej? mam krásných 110 kilo  a diesel mam..sice nemam kunu ale nad autem mi spí sova.. a prachy? ty jsou jenom pro ty co je potřebujou k životu.. já mam jiný hodnoty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte dnes rano jsem videl zaparkovanyho Forda ??? ameriku pickap s hardtopem na korbe a ujistuji te ze RAM byl oproti tomu 3/4 tecni. Kdyz jsem zastavil v Rapidu pred jeho maskou tak z auta jsem mu v sedu koukal 20cm nad naraznik na masku. Zvlastni pocit. Hrnout se to na me takhle nekde na krizovatce tak se nejdriv poseru a pak dostanu infarkt, natahl bych backory driv nez by to do me narazili. No mel jsem to stesti, ze byl nastartovanej. Byl jsem trochu zklamanej ze to byl dehet. Nejspis nejakej dehet Camins a ujistuji te ze tvuj dehet je oproti tomu sepot kvetin. Tak tvrdej chot jsem neslysel ani u Stringovo PeeeDeeecka. Jo bylo slyset ze vice valec nez 4 ale klapalo to jak krava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Sabiza napsal:

Ne, jen tady drtivá většina závidí ostatním naftu. Neměli na to prachy, tak teď pomlouvaj.

Mluv za sebe Ty balíku vesnická,

já prachy měl, ale naftu jsem nechtěl a po tom, co jsem se svezl s několika novými modely ani nechci.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...