Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 7 minutami, motosman napsal:

No jistě. Jedině ve dne. Kurňa, to budou výplaty.....
Už to vidím..... nový dům, garáž pro 10 aut, bazén, sauna...

Jo, to bude paráda. Už přemýšlím, kam si nechám v práci vyvést venkovní zásuvku, tím pádem budu mít i vyhrazené místo sám pro sebe. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši....

 

Č A J   O   P Á T É !!!

 

Zářijový sraz se koná 19. v 17:00 v Krušárně.

 

Kdo by chtěl objednat vepřové kolínko, tak mi to napište, musím to zajistit předem ;)

 

S kým jsem mluvil, nebo se snažil dovolat a jak vypadá účast?

 

Clint - zavolal jsem si sám sobě a jedu na kolínko

Pawouk - polámaná haxna, nakopnul dotěrnou Čivavu (může ho vzít Motosman)

Stanmar - může pravděpodobně později

Ozák - jede

Beutíček - jede na kolínko

Kočkagin - jede

Motosman - jede

Pancho - nebere telefon, klasika ;)

Arlo - nebere telefon

Tomiikk - jede

Sid CZ - jede

Rádiovka - nebere telefon, ošetřuje Čivavu

Petrrr Kinderplačka - jede na kolínko :)

Oplbiza - hodil obsazovák

Kokta - zbytečné volat, nejede nikdy

 

 

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak a kam sel ten puvodni kolega. Pusobil jako pohodar.
No my zase mame trochu neschopnou kolegyni asi pul roku. Nyni jsme prijali absolventa strojare ( bude predelavanej na vzduchare) tak jsem naplej. Nedostatek lidi se hold projevuje. Musi kolikrat stacit i Ti co by driv nestacili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel odešel (a sním ještě jeden vedoucí, takže já jsem tam zůstal věkově i služebně nejstarší a nejzkušenější) začátkem roku, protože se neztotožnil s manýry nové firmy, která ho svou neschopností dostala do prekérní situace. Zatím tuším nedělá, dal si pár měsíců oraz a řeší nějaké otravné zdravotní problémy. Teď nám tam docela chybí, protože on jediný znal ten provoz z určité stránky - teď tam nikdo takový není a dost tápeme. Jasně, poradíme s tím, ale je to na dlouhé lokte a chce to čas. Já mám občas cukání se tam na to také vykašlat, protože je to jeden velký bordel a chaos. Sice to má i jistou výhodu, že v tomto prostředí se ledacos "ztratí", ale v některých věcech je to k uzoufání. A já bordel nesnáším. Nečekal jsem, že u takové nadnárodního gigantu se budu cítit jako u nějaké garážové firmičky. Už jen ty ubohé aplikace a programy, co máme + G mail. :wacko:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vám divím...To já si nestěžuju, akorát makám a už zívám, bude čas rozestlat kutloch :D Navíc se proslýchá, že odbory bojují za výrazné přidání peněz a když se o něco naše odbory snaží, tak jim to většinou vyjde :D No už je na čase...už nám snad rok nepřidali nic ;)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...