Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

stringo:

o1 lak mela jinej naraznik, jinak snad taky mela vse, co se dalo dokonfigurovat do elegancky (otazka je, zda-li byl stejny nebo odlisny od rs)

tomu se rika poptavka a nabidka + ochota koupit logo

a dobrej obchodni model

proto ja treba neuvazuju nad produkty Applu, kdyz si vezmu stejne vybavy telefon (delal jsem si pruzkum pro tyFona 4), tak mne vysel od konkurence na zhruba max 60% ceny Applu, takue volba byla jasna.

Priste budu to same delat i pro auto, kvalita skodovky se vraci do minuleho stoleti 80let a cena moc neodpovida. Konkurence nabizi stejny SRxC za min penez ;)

Edit:

vlastne jsem nekde cetl, ze Golf sice stoji v zakladu o 50 tis vic, ale kdyz si socku skodovku dovybavis na uroven Golfu, tak asi o 6tis je skodovka drazsi a ted si srovnej interier socky, sedačky apod, s cim se skodovka nechlubi (ze sedacky jsou uplne jiny nez v lepsi vybave, ze tam nejsou koberce, hacky, svetla apod... dekory pripominaji skodu 100 apod) a cim drazsi oktu beres, tim je Golf levnejsi.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy rejpalové, kdyby nevzali tenkrát škodovku němci, mohl teď třeba Kokta místo v LaK jezdit v červené Thálii s 1,4 motorem....Nebo jsme mohli jezdit v Loganech....

 

Já jsem se Škodovkou spokojenej, podle mě za ty peníze nic jiného lepšího nekoupíte. VW se taky serou a ne málo, viz Passat. Sere se všechno, i Mercedesy, jenže tam za to ještě musíte víc zacvakat.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo, jak by Kokta Logana čipoval :D

 

Já jsem teď bez vozidla, je v autorizáku na výměně skla a senzoru. Rovnou jsem jim řekl, ať omrknou silentbloky, něco se mi na zadku nezdálo. Prej při těch km už začínají někdy odcházet, guma zpuchří a natrhne se.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy rejpalové, kdyby nevzali tenkrát škodovku němci, mohl teď třeba Kokta místo v LaK jezdit v červené Thálii s 1,4 motorem....Nebo jsme mohli jezdit v Loganech....

Já jsem se Škodovkou spokojenej, podle mě za ty peníze nic jiného lepšího nekoupíte. VW se taky serou a ne málo, viz Passat. Sere se všechno, i Mercedesy, jenže tam za to ještě musíte víc zacvakat.

Clinte ja totiz narozdil od tebe v takove R Thalii 3 roky stare jezdim obcas. A muzu rict jen toto. Ano technika v porovnani treba s Rapidem je uplne nekde jinde, nebe a dudy. Ovsem pocet reklamaci narozdil od Rapidu 0 za cele 3 roky (zaruka 4 leta) a cena o 120 tis nizsi. Tedy ac auto delane na cenu jako Rapid je proste spolehlivejsi a to je tak poskladana z vybehovych dilu Renaultu ostatne jako Rapid u Skody. Tedy ta bude jezdit zatim co Rapid uz bude davno na vrakovisti. Jinak s tebou musi souhlasit ze dnes uz je uplne jedno co si koupis, vse poskladane obdobnymi technologiemy na obdobnych linkach nekdy ze stejnych dilu s vyrazenym jinym logem. Vse jsou sracky. Co si tedy kupuji u Skody, WV? Pouze znacku a viru ve spolehlivost a asi nostalgii. Mozna nekdy vyspelejsi techniku i kdyz o tom by se dalo polemizovat. Co mi teda brani si koupit korejce, koupit si stejny srac jako u koncernu, ale dat za nej alespon mene penez. To jen takova uvaha.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A protoze jsem vcera videl ze 2 metru policejniho Supa 3,6 FSI a ten kour ze dvou resp. ze 4 vyfuku mi neda spat a me se proste libi a ja ho chci v myslivci ( poradne poctive posledni auto) a protoze sportka nevychazi zbyvaji mi uz jen dve moznosti. Bud Motosman ukeca sefa aby mi z vyraznou slevou tedy za cca 200tis prodal toho sveho :D a nebo si budu muset jit do banky vybrat ovsem ne ze sveho uctu. Kdo jde se mnou? Pujdem do toho pul na pul. PS: Vrcajk mam. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, dobre, vyrid sefovi ze dam i 250 at nezeru, moje posledni nabidka :D Diky motosmane za ochotu, ale turbo prave nechci a A8 uz je asi velka krava. No nic asi to nevyjde a pac se nikdo nehlasi pujdu sam. Kdyby chtel zitra jit nekdo do ČNB tak doporucuji odlozit navstevu na pozitri. :lol::'>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kokto, pravda na Japonce jsem zapomnel. Nemam zkusenost, ale tam jeste porad mozna trochu nejaka spolehlivost funguje. Znamej ma 2 roky Hondu Civic 2,2 i-Dtech 150 koni v dehtu myslim a nadmiru spokojen.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...