Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouk:

to ze provozujes motorove vozidlo a neprecet jsi si od neho manual je uplne stejne na povazenou, jako neznat veskere zakony tehle republiky (to je uplne stejnej princip), ktere ani ty neznas a neznaji je ani na uradech a kdybych tu vyhrab nejakej testik (jako ze jsem linej, tak to delat nebudu), tak se obavam ze tu neprojde nikdo (krom tebe - to nemam pochyb).

 

Jeste jsem tu mel 2 pekny radky - radu do zivota, ale necham si je pro sebe a kdyz budes mit zajem, tak ti je reknu na srazu.

 

 

Nemoc:

jo to su ty prazake, co venku svitne a uz maj kratase a tryga. Ja porad chodim v zapnuty bunde a jsem v cajku, pak sednu jednou do tramvaje, obklopi me chlum lidi se soplem u nosu a je to... no na caji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto: 17" a 18" a dokonce 19" je kurva rozdíl. Kamarád narval na OII 19" (absolutně nechápu jak se mu to povedlo), ale to je oproti 17" jak kočár z 18.století.

 

OZI: to "jop" není asi jen překlep, za 2 dny jsi to napsal asi tak 10x  :kol-28: , jinak kde sháníš ty gumy? koukáš po netu, nebo máš nějaký trumf jak sehnat gumy levněji?

 

OTHER: na Contíky slyším samou chválu, ať už to jsou 15", 16", nebo 17" lidi je kupují hodně, ale je pravda, že většina kupuje klasiku Barum (ale to není na naše ježdění, sice mají výdrž, ale moc nesedí)... Takže asi možná těch Contíků bych se nebál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim, 17" a 18" mi neprisel jako moc velky rozdil na 19" jsem zatim jel jen kratkou trasu, ale neprislo mi to tak strasne. Navic stejne to chci casem dat jeste na sportovnejsi podvozek a tim padem to jeste trochu stvrdne ;)

 

Stringo, nerikam, ze to byl vzdy preklep, ale v poslednim pripade ano :) a pneu kupuji pres znameho, obvykle se dostane trochu niz nez jsou ceny na webu, ale moc velky rozdil to neni.

 

Contiky jsou dobry ted je mam, akorat mi prijdou hodne hlucny. Na druhou stranu sedi dobre a tim padem se hluk da prezit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stringo rozdíl v 17 a 18 není žádný, na 19 malinkatý... taky sem měl minulej rok nasazený 19" audi kola a nic hrozného to nebylo, akorát máš šanci dříve prorazit pneu...

hlučný, jestli si nechytil nějaké šmejdy, to samý nám dělali dunlopy 17" letní, já kupoval zimáky tady: http://www.e-pneumatiky.cz/

 

jinak na obyč auta používám hankook popřípadě barumky, či můžu teď sava dle doporučení od honzy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda nevim jak jezdite a kde, ale na RS mit 19" je silenost :-D nerikam, vypada to dobre, ale to ja strasne to mlati, pac to proste odhlucnit neumi je hruza. Ha jsem teda rozdily mezi velokostmi poznal... I kdyz mam co kecat, na dvojce jsou 18" a na trojce budou 19" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...