Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku, u mě v topicku máš prácičku na unuděné čtvrteční dopoledne  :kol-35:

Jo, viděl jsem, ale v práci nemám Etku, takže až odpoledne. Ale výsledek nezaručuji, ta elektrika je tam zběsilá.

Přezouvání - stále na zimních, beztak se má ochladit a sněžit.  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pasici asi presne jak rikal motosman, ale je potreba zduraznit, ze se na tom muselo ministerstvo dohodnout s dopravakama, pred 14 dny nikdo nic presne nevedel

tata prezul minulou sobotu, ja prezuju tuhle... 20 stupnu na asfaltu skodi zimnim vic, nez 0 letnim

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tě měří, tak ačkoli jedou rychleji než povoluje zákon, stačí jim blikat těma LED za okny, při stavění musejí mít zaplé ještě STOP a pokud chtějí přejíždět plnou čáru, jet v odstavném pruhu, nebo jet tak, že už ohrožují ostatní účastníky provozu (rychlá jízda v hustém provozu, nebo kličkují mezi auty) musejí vyndat maják na střechu, stejně tak, když tě odstaví na místě, kde se nesmí (odstavný pruh, sjezdy z dálnic), také musejí mít na střeše maják...

 

Ale pokud jedeš 150km/hod a oni za tebou zrychlí a jedou za tebou, tak nemusejí blikat a rozblikají se jim LED za okny když tě mají na kameře zaznamenaného (cca to trvá 10-15s od začátku měření (než s tebou srovnají rychlost)... pak už blikají a případně nasazují maják, když jim ujíždíš, nebo tě zastavují na odstavném pruhu  :kol-23:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jak psal Stringo:

kdyz meri, nemuseji nic (uz si nevybavuju, zda-li tam jasne rekli, ze muzou jet i rychle)

kdyz te zastavuji, musi pustit napis stop nebo pouzit majak na strese

pokud si vynucuji prednost, musi mit majak na strese

pokud stoji/te zastavi na neobvyklem miste, opet majak strecha

ty jejich ledky jsou jen na okrasu a slouzi jako doprovodne zvyrazneni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem nepotřeboval TV Nova, stačí si přečíst dotyčnou legislativu...že Radiusi? :kol-28: A jen dodatek - jen puštěným majákem na střeše se nezastavuje - odporuje to legislativě, kterou bys jako řidič měl znát. V § 79, odst.2, zák. č. 361/2000 je to jasně definováno: "Z jedoucího vozidla dávají toto znamení kýváním paže nahoru a dolů nebo vysunutým zastavovacím terčem. Policista, vojenský policista, celník nebo strážník obecní policie může z jedoucího vozidla zastavovat vozidla i rozsvícením nápisu „STOP“ podle zvláštního právního předpisu ze směru jízdy zastavovaného vozidla, a to zepředu i zezadu."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sami jezdí v pasatech rychleji a předjíždějí, ze včera je mám na videu.... pak chytaj ve městě padesátku a chytaj za jízdu o trošku nad limitem... zbytečný se hádat co můžou a nemůžou, můžou co chtěj...

asi jako mě štve dávat 1500kč ročně za jedno auto, že se můžu svézt po hrozné dálnici a sotva pár km...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna v tomto případě je to úplně jasné všem, kromě tebe.  :kol-48:  A není nutno o tom natáčet x reportáží TV H*vna. I když je možné, že její diváci na pochopení tohoto problému mentálně nestačí, tak to potřebují vysvětlit.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...