Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

copak to bylo za auto? pěknej zvuk při akceleraci  :kol-47:

znělo to jako TSI , takže nějaký stříkací benál asi...

 

škodaforum: hlavně start/stop, to je super asistent, zlatej S2 superb bez toho :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem z5 po te co jsem uz skoro daval mince Charonovi aby me prevezl na druhej breh. Vcera teploty 39,5 a hlavne neslo to nicim srazit, manzelka me vezla na pohotovost. Dnes uz "jen" pres 38 a to se paradoxne oproti vcerejsku citim jako rybicka, i kdyz za normalnich okolnosti jsem mrtvej uz pri 37,2. Tak ze diky Ti Clinte za nachipovanej vir, malem jste mi jeli na pohreb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ze nejsou. Jsou to vsechno zazobani prazaci :D Zase, dnesni "kvalitni" auta se nedelaji aby jezdili bez poruch nevim kolik let- ty doby jsou davno pryc, zase jsou ta auta levnejsi nez byvavalo. Tedy pokud bych na to mel taky bych to tak delal. Auto na uver na 3-4roky prodat a vzit jiny a v podstate platit porad stejne a kdyz pak ty prachy nechybi, clovek si zvykne a ma to bez starosti, auto furt v zaruce atd. To ovsem plati pro ty co maji trochu najezd a ne jako ten Clintuv znamy s S2, ktery opravdu asi nevi co s penezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi jako kdyby tě někdo napadl nožem a jenom tě pořezal, tak vlastně tě jenom řízl, neohrozil tvoje životní funkce ani nebudeš mít trvalé následky, tak to prostě necháme tak, vždyť se vlastně nic velkého nestalo... to je opravdu absurdistán a výsměch...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: K těm autům, souhlasím, jsi jeden z těch, co myslí racionálně. kdybys viděl, co jsem všechno už do aut nacpal a jak moc jsem ztratil jejich nákupy. Je pravda, že co rok, to 50tis dolů v průměru, on samozřejmě největší ztráta je právě u těch dvou a tří letých aut. Pak už to jde pomaleji. Ono ani tak nejde o to, že bych s oktávkou nebyl spokojenej, mám ji rád a jsem spokojen, i s motorem. Jen pořád chci něco jiného a třeba O3 se mi fakt líbí. Uvidíme, jak s tím S2. Já se bojím, že je to taková neohrabaná kisna, vzadu místo je mi k prdu a vadí mi ten středovej tunel na pravou nohu, což mi u O2 nebo O3 nevadí vůbec. Takže možná ještě budu svištět mojí oktou, dám jí nové gumy a počkám. Zrovna dneska mě minula jedna stříbrná O2 v liftu a musím říct, že ta O2 Fl staále nevypadá špatně, tak svěžeji než zestárlý S2. Týpek to rozjel na okresce 160, já se ho držel, pak na mě bliknul blikačkama, pozdravili jsme se, jako kámoši, aniž bych ho znal :)  Možná sem ho mohl pozvat na náš sraz :)

 

Kokta: Píšeš, že každej chce kombi, není to tak jednoznačné, oktávka je z 70 procent služební auto a firmy berou kombíky a naftu. Normální člověk, co chce auto pro rodinu, klidně lifta vezme a třeba i benzín. zase na druhou sranu, benzínů v 1,8 TSI není na prodej moc a výběr je malej, tím lépe se prodává.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint:musím souhlasit s Koktou, jsme národ pojebaný fenoménem KOMBI,to vidím třeba v práci...proč sis jako nekoupil kombíka? A mladí borci co mají furt plné vajca na to aby mohli mít třeba rodinu,tak taky masivně kupují kombi, že kdyby prej potřebovali něco převézt no a pak vozí-kufr plný vzduchu:-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...