Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jasny Kokta by ti to chipnul a mel bys dalnicni letadlo, me by nahodou take nevadil. Zrychleni 1,8 TSI - 118kw a 2,0 TDI 125 kw je papirove jake? Radeji poctive lehce starsi auto nez novinku co si na auto jen hraje, kde za chvili bude plastovej i motor.

Sanku, vyhrat ve sportce muzes miliony, ale pravdepodobnejsi je ze vyhrajed jen statisice a to by mi stacilo. Takhle to bylo mysleny.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro mě je to jasné, RS je moje volba, auto mě musí bavit a ne jen vozit ;)

 

A hlavně, jak bych mohl šéfovat našemu klanu, když bych nešel příkladem a měl supáka, jak bych se vám pak mohl podívat zpříma do očí? ;) Vždyť já to dělám všechno kvůli vám :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt si neuvědomujete že to je pitomej superb a ne audi, ledky z audin se na mbéčka možná dostanou za 5 let nebo taky nikdy :D

jinak nárazník u O2 FL RS se s těmi ledkami povedl, nechápu že jim ho dovolili vyrábět... taky už o3 tam má jenom hnusnej pruh, to samý yeti... ledka z lidlu....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten pruh zas tak hnusnej nepřijde....Co mi spíš vadí, že u O3 člověk musí vzít bi-xeny, aby to nějak vypadalo. Protože O3 ztratila projektorová světla a dávají tam jen obyčejná, co bejvávaly v jedničkách oktávkách. Ne, že by mě to nějak vadilo, já už bych auto bez xenůnechtěl, ale jsou lidé, co by jim normální světla s čočkama stačila. Je to krok zpět na úkor Hraveckých blbostí, jako jsou senzory únavy a opouštění jízdních pruhů....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...